Спекотний липень: ТОП-5 відео "5 каналу", що вразили найбільше

"5 канал" Depositphotos
Чи доб'ється Кремль від Банкової запуску води в Крим? Кривавий Пастор дав свою відповідь, від якої в "запорєбріка "пересихає у всіх можливих місцях. Ще цього місяця ми з'ясували, що проросійські нардепи – вони настільки проросійські, що навіть у Конституційному Суді сиплять путінськими тезами. Але їх ставлять на місце. Липень як він є

Росія збирається в наступ? Чому саме зараз та чи готова Україна протистояти агресору

Посушливе літо може спонукати росіян до військового вторгнення в Україну… через брак води в Криму. Активні військові дії можуть розпочатися в Херсонській області… і не зупинитися. Бо бажання Путіна повноцінно контролювати простір Чорноморського узбережжя від Одеси до Керчі – не є секретом. Тривожна інформація про такі наміри росіян надходить і від американських та європейський аналітичних центрів.

Бути ментально готовими до наступу радять і в українському МЗС. Відомство підтверджує, що Росія нарощує військові потужності на східному кордоні України й підсилює військовий контингент в анексованому Криму і на сході. А що ж кажуть українські військові? Чи готова до можливого наступу наша армія?

Турчинов відповів Путіну! Про можливий новий наступ Росії

Олександр Турчинов розповів, наскільки можливий російський наступ з кримсько-херсонського напрямку. Також він розказав... коли "з'явиться" вода для російської окупаційної армії в Криму.

ВОДА В КРИМ: видовищне відео і нові дані про вірогідний наступ Росії на Україну | На власні очі

Обіцянка Зеленського Путіну? Хто наважиться відкрити шлюзи Північнокримського каналу – агресор чи внутрішній ворог? Про вірогідний наступ Росії на Україну з території анексованого Криму заговорив екскомандувач силами США в Європі генерал Бен Ходжес.

Наші журналісти разом із військовим експертом, письменником Олександром Сурковим вирушили на південь, щоб оцінити ситуацію, вірогідність розвитку таких подій. І як з'ясували – загроза не тільки в зовнішньому ворогові, а й в уередині самої країни.

"ЖМУ РУКУ! ОБНИМАЮ!": як підробили плівки з голосом нібито Порошенка

Голос Путіна розповів, як підробляти голоси – в тому числі глав держав

Конституційність "мовного закону": як судді "відшмагали" запитаннями "ексрегіонала" Долженкова

Вишенька на торті. Яскрава полеміка лунала в залі КС у перший день розгляду на відповідність Конституції "Закону про мову". Один з ініціаторів подання колишній депутат-опоблоківець Олександр Долженков побачив у Законі норми, яких там немає, і навіть придумав статтю, яка відсутня в тексті, але доволі точно в своїх аргументах про нібито утиски цитував "доктрину Путіна".

Також 5.ua зібрав випуски "Вечірнього преЗЕдента", які підірвали мережу в липні.

Попередній матеріал
Операція без єдиної жертви: як у 2014-му вдалося звільнити Торецьк – "Таємниці війни"
Наступний матеріал
Найчисленніша операція з деокупації Лисичанська: як ЗСУ у вуличних боях перемогли російських бойовиків
Loading...