Кір, лікарня
Кір, лікарня 5 канал

Спалах кору: в якій області захворіли найбільше українців

Найбільше хворіють на західній Україні, а от летальні випадки зафіксовані лише в Одеській області

Понад 2 тисячі людей захворіли на кір в Україні протягом трьох тижнів нового року. Такі дані оприлюднили на щотижневому брифінгу МОЗ щодо захворюваності на цю недугу, повідомляє кореспондент "5 каналу".

Так, згідно наявних даних, за перший тиждень цього року було зафіксовано понад 600 випадків захворювання на кір, то за останній тиждень – близько 800. Летальних випадків в Україні зафіксували вже три – усі в Одеській області. Йдеться про двох дітей та одну дорослу людину.

Водночас, за статистичними даними, найбільша кількість хворих на кір зафіксована в Івано-Франківській області.

"Найвищий рівень захворюваності, як і тиждень тому, спостерігається в Івано-Франківській області (463 випадки), Чернівецькій (333 випадки), Закарпатській (331 випадок) і Одеській (265 випадків). Не зафіксовані випадки захворюваності цього року у Чернігівській та Сумській областях. Найменша кількість випадків зареєстрована у Харківській та Рівненській областях – по одному випадку, Луганській – два випадки, Житомирській області – три випадки", – розповів гендиректор Центру громадського здоров' я МОЗ Володимир Курпіта.

Зауважимо, що за статистикою можна стежити на сайті Центру громадського здоров' я. Інформація оновлюється щотижня.

За словами лікарів, спалах кору – прогнозований, оскільки така ситуація повторюється кожні 5-6 років. Така ж хвиля захворювання на кір була у 2001 році, 2006 та 2012 році. 

Більше подробиць про спалах кору - дивіться у відео: 

Попередній матеріал
Вибух на шахті "Покровська": поліція відкрила кримінальне провадження
Наступний матеріал
Найбільше досягнення та найбільше розчарування у газовій сфері – підсумок 2017 року та перспективи у 2018 році
Loading...