Шахтарі в лікарні
Шахтарі в лікарні 5 канал

Вибух на шахті "Покровська": поліція відкрила кримінальне провадження

Постраждали 8 гірників. Четверо – у тяжкому стані

За фактом вибуху на шахтоуправлінні "Покровське" правоохоронці порушили кримінальне провадження.

За даними Донецької обласної прокуратури, під час виймання вугілля стався спалах метано-повітряної суміші. У той час на аварійній ділянці працювали 37 гірників, а загалом у шахті перебували 406 працівників. Восьмеро отримали травми. Їх ушпиталили до Краматорського опікового центру. Решту гірників з місця вибуху вивели.

Стан чотирьох шахтарів лікарі оцінюють як середнього ступеня тяжкості, ще четверо – у стані, близькому до тяжкого.

"Смутно. Смутно пам'ятаю все. Спалах, вибух і все. Більше не пам'ятаю нічого. Потім отямився, поліз униз і все. Світло згасло, все згасло. Чую – футболка на мені горить. Я хотів здерти її, але не вийшло. Поки доліз, пацани вже все поздирали. Пил, гар. Наковтався диму. Вилазив сам", – пригадує потерпілий шахтар В’ячеслав Панасюк.

"Четверо з них у тяжкому стані, а інші четверо – їхній стан визначають як стан середньої тяжкості. Площа опіків – від 8 до 50% тіла. Є опіки дихальних шляхів, різноманітних ступенів тяжкості. У всіх є отруєння чадним газом", – розповідає завідувач опікового відділення Краматорської міської лікарні №3 Олег Андрєєв. 

Нагадаємо, 22 січня на шахті Покровська у Донецькій області стався вибух метану. Постраждали 8 гірників, вони отримали опіки різного ступеню. Їх доправили до Краматорської лікарні.

Попередній матеріал
Брифінг про оперативну інформацію щодо захворюваності на кір в Україні – відео
Наступний матеріал
Спалах кору: в якій області захворіли найбільше українців
Loading...