zaxid.net

Чи переросте кір у епідемію: як уникнути хвороби, чи врятує щеплення, та яких вакцин слід остерігатися

У п'ятницю, 19 січня, о 16:15 в ефірі програми "Час: Online" на запитання глядачів відповів доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб і дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика, кандидат медичних наук Федір Лапій

Спалахи кору охоплюють всі регіони України. Якщо протягом минулого року на кір захворіли 114 осіб, то лише упродовж перших двох тижнів січня 2018-го такий діагноз лікарі поставили 74-м пацієнтам. Більшість з них – діти. Які шанси, що хвороба переросте в епідемію, та як цьому запобігти?

Як захистити себе і родину від важкого інфекційного захворювання, чи врятує щеплення у період спалаху інфекції, та яких вакцин слід остерігатися? Як часто робити щеплення від кору? Чи є протипоказання до вакцинації, та як не захворіти людям, які її не пройшли?

Як лікують хворобу, та які ускладнення вона може дати? Чи є народні методи захисту від кору та його лікування та чи ефективні вони?

На всі ці та багато інших запитань в ефірі програми "Час: Online" відповів головний дитячий імунолог Києва Федір Лапій.

Тисніть плеєр і "Створити нагадування", щоб отримати сповіщення про початок ефіру

Ставте ваші запитання на офіційній сторінці "5 каналу" у Faceвook, а також надсилайте на електронну пошту [email protected].  

Попередній матеріал
Керівні зміни: стало відомо, коли в НБУ може з'явитися новий очільник
Наступний матеріал
Тисячна хода в Рівному: чим тішив містян гамірний вертеп
Loading...