Яків Смолій
Яків Смолій Фото uanews.org

Керівні зміни: стало відомо, коли в НБУ може з'явитися новий очільник

У Раді очікують, що за посаду голови Національного банку проголосують вже 6 лютого

Нового голову Національного банку можуть призначити вже на початку лютого. Про це заявляють у профільному комітеті парламенту. Крім того, 6 лютого, ймовірно, в сесійній залі відзвітує Валерія Гонтарева, яка нині у відпустці.

Потому депутати мають визначитися з новим кандидатом. Йдеться про чинного виконувача обов'язків голови Національного банку України Якова Смолія.

"Ми очікуємо, що це відбудеться 6 лютого, сподіваюсь і вона (Валерія Гонтарєва), і пан Смолій будуть у сесійній залі. Але спочатку розглянемо подання про звільнення Гонтаревої. Вона, відповідно до закону, має зробити звіт. Я знаю, що вона підготувала такий звіт. Ми очікуємо, що вона прийде", – повідомив перший заступник голови комітету ВР з питань фінансів і банківської діяльності Андрій Довбенко.

Як відомо, Верховна Рада досі не звільнила Валерію Гонтареву з посади голови Нацбанку. 18 січня за ініціативи Президента зареєстрували постанову про її звільнення. Валерія Гонтарева заявила, що припиняє роботу ще 10 травня торік. Нині вона перебуває у неоплачуваній відпустці. Уже вісім місяців обов'язки голови виконує її заступник Яків Смолій.

А 18 січня цього року Президент Петро Порошенко вніс у ВР проект постанови про призначення Якова Смолія на посаду голови Нацбанку України.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Романтична та захищена": Банк Британії показав нову 10-фунтову купюру – ФОТО

Попередній матеріал
У Черкасах запровадили режим надзвичайної ситуації – у місті немає води
Наступний матеріал
Чи переросте кір у епідемію: як уникнути хвороби, чи врятує щеплення, та яких вакцин слід остерігатися
Loading...