ЗНО
ЗНО Український центр оцінювання якості освіти

Сьогодні відбудеться пробне ЗНО з історії України, математики та іноземних мов

  Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться з 11 предметів

  У суботу, 8 квітня, відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської, російської мов. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

  "Пробне тестування розпочнеться об 11:00. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу) і запрошенням. Адресу пункту тестування вказано в запрошенні-реєстраційній картці, розміщеному в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру", - йдеться у повідомленні.

  Так само учасники матимуть можливість отримати результат проходження пробного незалежного оцінювання онлайн. Для цього необхідно з 15:00 години 8 квітня до 24:00 години 10 квітня внести відповіді з певного навчального предмету до сервісу "Визначити результати пробного ЗНО".

  Відзначається, що ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку результатів, особи, які заповнили електронний бланк, зможуть з 14 квітня.

  Нагадаємо, що пробне ЗНО з української мови та літератури відбулося 1 квітня

  Як повідомляв 5.UA, цього року реєстрація для участі у ЗНО стартувала 6 лютого. Цьогоріч для випускників 2017-го першим обов'язковим предметом буде українська мова та література. Другий предмет потрібно обрати з-поміж математики та історії. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування. Четвертий предмет не є обов'язковим.

  Попередній матеріал
  Дивіться наживо на 5.UA брифінг речника Міноборони
  Наступний матеріал
  На вихідних у Києві будуть змінені схеми руху громадського транспорту
  Теги:
  Loading...

  1 квітня – не до сміху: В Україні стартує пробне ЗНО

  "Унікальний шанс змінити освітній простір": Гройсман розповів про вдосконалення в галузі

  Не до уроків: у Польщі проходить масштабний страйк вчителів

  Україна повинна спростити умови для дітей переселенців з Донбасу та Криму – Джапарова

  На вихідних у Києві будуть змінені схеми руху громадського транспорту

  Дивіться наживо на 5.UA брифінг речника Міноборони