Євромайдан
Євромайдан Depositphotos

Слідство щодо осіб, які віддавали наказ розстріляти мирний Майдан, завершено – Луценко

Докази того, що саме Янукович, Захарченко, Якименко, Шуляк та їхні підлеглі відповідальні за смерті на Майдані, буде надано суспільству

Генеральна прокуратура України завершила експертизу у справі про злочини під час Євромайдану. Про таке повідомив очільник відомства Юрій Луценко в ефірі одного з українських телеканалів.

"Ми завершили експертизу у справі тих осіб, які віддавали, за версією слідства, наказ розстріляти мирний Майдан. Відтак, на початку наступного року ми завершимо слідство, зможемо пред’явити суспільству, підозрюваним, а пізніше і звинувачуваним, докази того, що саме Янукович, Захарченко, Якименко, Шуляк, відповідно, президент, керівник СБУ, МВС, внутрішніх військ та їх підлеглі віддали злочинні накази, через які на Майдані загинули більш як 100 осіб, більше півтори тисячі були поранені", – зазначив генеральний прокурор.

Він також додав: суд у справі злочинів на Майдані "стане найочікуванішим процесом за ці роки".

"Біженці не просто втекли в Росію, а перед цим знищили всю переписку, всі сервери. Тим не менше, слідчі змогли встановити факти, докази, опитати тисячі людей, дати фактаж, який, за висновками експертизи, має причинно-наслідковий зв’язок зі смертями на Майдані", – зауважив Луценко.

Нагадаємо, станом на сьогодні за злочини проти активістів Євромайдану до позбавлення волі засудили 9 осіб, про підозру повідомлено понад 440 особам. 

Дивіться також фотогалерею: 

Заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні у Києві – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Супрун розповіла, чи дійсно з 2019 року всі медпослуги стануть платними
Наступний матеріал
Шахраї намагалися продати за безцінь судно "Николай Савицкий" – МВС
Loading...