Розгін Майдану, штурм Майдану
Розгін Майдану, штурм Майдану www.youtube.com

Шкіряк розкритикував розслідування справ Майдану: "На допит я напросився сам, і то через 3 роки"

Головна проблема після Революції Гідності – це безкарність, яка породжує вседозволеність

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк розповів, як оцінює розслідування злочинів проти Євромайдану і назвав головну проблему, яка виникла в Україні після подій Революції Гідності.

"Я вам наведу приклад. Мене викликали на допит по подіям на Майдані тільки через три роки, і то, я сам напросився. Я нікого не звинувачую. Я дякую слідчим, ми провели кілька допитів під запис по три-чотири години. І все, що я міг, я згадав. Але це тільки через три роки!.. Я вже мовчу про те, скількох людей насправді до цього часу так і не допитали", – зазначає Шкіряк. 

Однозначний він і в оцінці дій правоохоронців щодо розслідування злочинів проти активістів Майдану.

"Незадовільно, у мене іншої відповіді немає. Ще наприкінці 2014 року головні розслідування, які і сьогодні лежать в основі того, що розслідує управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури, провело Міністерство внутрішніх справ. Їх досить багато, починаючи від виявлення організованих злочинних банд Януковича, Саркісяна, Захарченка, закінчуючи вбивством Веремія, розслідуванням злочинів проти Майдану, викриття, ідентифікації перших 25 беркутівців, напад на Тетяну Чорновіл і багато-багато іншого", - перелічує радник глави МВС.

За його словами, "головна проблема, яка відбулася після Революції Гідності – це безкарність".

"Це безкарність, яка породжує вседозволеність. Тому ми сьогодні бачимо намагання реваншу; тому бачимо, як проросійські наволочі піднімають гриву і фактично здійснюють внутрішню диверсію проти України, намагаючись дестабілізувати її зсередини", – переконаний співрозмовник. 

Продовження розмови – далі у відео: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні у Києві – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Суцільні перешкоди: як люди з вадами зору борються з МАФами на "Дарниці"
Наступний матеріал
Пісня української співачки та просто красуні потрапила до світового чарту Billboard
Loading...