ЗНО
ЗНО 5 канал

Скасування ЗНО неприпустиме – у МОН розповіли про ризики

  Читайте по-русски
  У міністерстві впевнені, що здатні гарантувати безпечне проведення зовнішнього незалежного оцінювання

  Міністерство освіти і науки вважає неприпустимим скасування зовнішнього незалежного оцінювання. Про це йдеться у заяві на сайті МОН.

  "Скасування ЗНО неприпустиме. ЗНО – це запорука справедливого та об'єктивного оцінювання, чесного і прозорого вступу. Інші способи оцінки, наприклад, середній бал свідоцтва про середню освіту, не можна вважати об'єктивним, оскільки кожна школа має власну шкалу оцінювання. Крім того, зараз виші готові приймати заяви абітурієнтів саме на основі ЗНО. Альтернативний механізм для проведення вступної кампанії створити неможливо. Тому скасування ЗНО ставить під загрозу майбутнє вступної кампанії-2020", – заявила в.о. міністра Любомира Мандзій.

  У міністерстві впевнені, що здатні гарантувати безпечне проведення зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до вимог МОЗ і головного санітарного лікаря.

  "Пункти проведення тестування забезпечені медичними масками, термометрами, антисептиками і захистом для медиків. Готовність пунктів тестування контролює Держпродспоживслужба згідно зі спеціальним чек-лістом", – сказала Мандзій.

  Міносвіти наголосило, що вікова група учасників ЗНО "стійка до зараження". До того ж вступ до вищих навчальних закладів за результатами іспитів більш небезпечний з точки зору скупчення людей і складнощів у дотриманні соціальної дистанції.

  Нагадаємо, 15 червня зустріч випускників з виконувачкою обов'язків міністра освіти і науки Любомирою Мандзій відбулася у столиці. Випускники прийшли до Міністерства освіти, щоб виступити проти скасування ЗНО – інформація про це з'явилася напередодні у ЗМІ.

  Попередній матеріал
  У фракції "Слуга народу" понад 150 мільйонерів – КВУ
  Наступний матеріал
  Україна вимагає повністю відновити діяльність українських законів у ОРДЛО та провести інвентаризацію
  Loading...

  Під Міносвіти відбулася акція протесту абітурієнтів проти скасування ЗНО – включення

  Підсумки вступної кампанії 2019 року: пресконференція МОН

  Вступна кампанія-2019: Гриневич докладніше розповіла про цьогорічні новації