Донбас – Україна
Донбас – Україна ukr.media

Україна вимагає повністю відновити діяльність українських законів у ОРДЛО та провести інвентаризацію

  Читайте по-русски
  Представники України в ТКГ наполягали на забезпеченні українським мобільним зв'язком жителів окупованих територій

  Україна наполягає на повному відновленні українського законодавства на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Крім того, делегація наголошує на необхідності проведення інвентаризації державного і приватного майна на цих територіях. Про це в понеділок, 15 червня, йшлося на продовженні засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ), пише прес-служба Офісу президента.

  "Українська делегація в ТКГ підкреслила необхідність повного відновлення дії українського законодавства на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України, відновлення систем оподаткування та розрахунків у рамках українського правового поля", – йдеться в повідомленні.

  Також делегація наполягає на проведенні інвентаризації державного і приватного майна в ОРДЛО.

  "Українська делегація підкреслила необхідність проведення інвентаризації державного і приватного майна на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України. Мова йде про стан підприємств усіх форм власності, зокрема відділень банківських установ", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, представники України наполягали на забезпеченні українським мобільним зв'язком та водопостачанням жителів цих територій.

  "Наприкінці роботи гуманітарної групи українська сторона знову ініціювала проведення позачергового засідання цієї групи. Представник ОБСЄ підтримав пропозицію України. Також у рамках засідання ТКГ українська делегація вкотре наголосила, що учасниками ТКГ визначено три сторони – це Україна, Росія та ОБСЄ", – таким було резюме.

  До слова, Володимир Зеленський під час прес-конференції у травні заявляв, що влада впродовж довгого часу не перекриває постачання води на окуповані території, попри те, що за неї ніхто не платить.

  Нагадаємо, нещодавно до складу делегації від України у Тристоронній контактній групі увійшли українські журналісти Сергій Гармаш і Денис Казанський.

   

  Попередній матеріал
  Скасування ЗНО неприпустиме – у МОН розповіли про ризики
  Наступний матеріал
  Стефанішина: НАТО чекає від України ухвалення 5 законів
  Loading...

  Чергове засідання ТКГ: знову про вибори на окупованих територіях, розведення та обмін

  Україна офіційно пропонує залучити до переговорів підгруп ТКГ переселенців

  Підсумки переговорів ТКГ – в ОБСЄ розповіли подробиці