Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал

Зеленський про постачання води в ОРДЛО: "Не перекриваємо, хоч вони довгий час не платять"

Читайте по-русски
Президент відповів на звинувачення в гуманітарній кризі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що влада впродовж довгого часу не перекриває постачання води на окуповані території, незважаючи на те, що за неї ніхто не платить. Про це Зеленський сказав під час прес-конференції у середу. 

"Сьогодні нас звинувачують у гуманітарній кризі. Ми даємо туди воду, ми її не закриваємо, наша влада. Не перекриваємо воду, не зважаючи на те, що вони вже довгий час поспіль не платять за цю воду", – відповів Зеленський.

Як повідомляв 5.UA, у березні ідею "напоїти Крим" висловив новий прем'єр-міністр Денис Шмигаль в етері телеканалу "1+1". Пояснив: вода потрібна українцям, які живуть на окупованому півострові. Водночас заявив: він проти торгівлі з окупантом і проти забезпечення водою промислових та військових об'єктів.

Денис Шмигаль не перший, хто озвучив такі наміри. Місяць тому про подачу води до Криму в етері ток-шоу говорив і голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. Готовий був до компромісу з Росією.

Зрештою, після потужної критики на свою адресу Давид Арахамія заявив: слова вирвали з контексту. Потім за свою пропозицію ще довго вибачався. 

Попередній матеріал
"Батьківщина" пішла на самоізоляцію через коронавірус в одного з нардепів
Наступний матеріал
Утилізація медичних відходів під час пандемії: як у Києві працює спеціалізоване підприємство
Loading...