Сергій Гармаш і Денис Казанський
Сергій Гармаш і Денис Казанський Українська правда

Україна ввела до складу делегації у ТКГ двох журналістів із Донбасу (оновлено)

  Читайте по-русски
  Уже від вівторка, 9 травня, обоє розпочнуть роботу в політичній підгрупі ТКГ як представники ОРДЛО

  До складу делегації від України у Тристоронній контактній групі увійшли українські журналісти Сергій Гармаш і Денис Казанський. Про це вони повідомили у фейсбуці.

  Гармаш зазначив, що вже від сьогодні обоє розпочнуть роботу у політичній підгрупі ТКГ як представники ОРДЛО.

  Водночас Казанський зауважив, що про Консультативну раду, яку планували створити раніше, не йдеться. Її, стверджує, не утворюватимуть. Утім додає: у Мінських угодах є пункти, у яких сказано, що питання місцевих виборів в окремих районах та закон про особливий статус мають обговорювати із представниками окремих районів Луганської та Донецької областей, а тому двох журналістів і запросили як вихідців зі сходу.

  "Річ у тім, що в комплексі заходів із виконання Мінських угод, який ви самі можете знайти в мережі, є пункти 11 і 12, у яких ідеться про те, що питання, що стосуються місцевих виборів в окремих районах, а також закон про особливий статус цих районів має обговорюватися й узгоджуватися з представниками окремих районів Луганської та Донецької областей", – написав Денис Казанський.

  Оновлено. Також LB.ua із посиланням на віцепрем'єр-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, першого заступника голови делегації України в ТКГ Олексія Резнікова повідомляє, що до складу делегації також увійшли голова Міжнародної громадської організації "Луганське земляцтво" Вадим Горан і лікар Костянтин Лібстер, як представники Луганщини.

  Усі четверо будуть радниками із правом виступу з питань, які потребують обговорення і консультації з представниками ОРДЛО, згідно з положеннями Мінських домовленостей.

  Довідка. Сергій Гармаш – відомий донецький журналіст, засновник і головний редактор місцевого проукраїнського видання "ОстроВ". Після війни видання залишилося проукраїнським.

  Денис Казанський також народився в Донецьку. Журналіст і блогер із чіткою проукраїнською позицією. Видав книжку "Чорна лихоманка", присвячену проблемі нелегального видобутку вугілля на Донбасі.

  Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна готова йти на розумні компроміси для звільнення окупованих територій, але ніколи не погодиться на особливі статуси за російським сценарієм.

  Попередній матеріал
  Столтенберг вважає агресію Росії одним із найбільших викликів для НАТО
  Наступний матеріал
  "Тіньовики" отримають надприбуток, а постраждають чесні роботодавці – ФРУ про другий рівень пенсійної системи
  Loading...

  Меркель підтримала переформатування ТКГ – подробиці

  ТКГ із врегулювання ситуації на Донбасі знову засідатиме в режимі відеоконференції

  На засіданні ТКГ українська сторона прямо запитала, чи фіксували на Луганщині обстріли з боку ЗСУ – Резніков

  Україна ініціювала позачергове засідання ТКГ через наклеп на ЗСУ – Резніков

  Україна виконала всі умови і готова до зустрічі Нормандської четвірки, чого не скажеш про РФ – Резніков

  Росія запросила до ТКГ представників від ОРДЛО із громадянством РФ – Резніков