Дмитро Дубілет в ефірі програми "Час: Online"
Дмитро Дубілет в ефірі програми "Час: Online" 5 канал

Штрафи онлайн: Дубілет розповів, як це працюватиме

Читайте по-русски
Користувачі повинні мати можливість через свій банківський додаток отримувати інформацію про штраф і одразу ж його оплачувати

Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" відповів на запитання глядачів про те, чи планується створення інтерактивної системи, яка полегшить для населення оплату штрафів.

Запитання від глядачки: "Чи можна створити програму, в якій можливо за ІНН бачити всі свої заборгованості за всіма штрафами тощо. Нещодавно стикнулися з проблемою, продаючи будинок. Був штраф від 2011 року за перевищення швидкості. Історія з покриттям штрафу тривала 2 доби. Хіба не можна, маючи "Приват 24", "Монобанк", моніторити це?"

"Є штрафи за порушення ПДД, податкові штрафи, виконавча служба... Я знаю, щодо штрафів, МВС протягом 1 кварталу, якщо не помиляюся, обіцяє дати можливість нарешті цю інформацію отримувати. Знаю, що Михайло Федоров (міністр цифрової трансформації України – ред.) збирається в застосунку "Дія" дати можливість переглядати штрафи. Плюс в ідеальному світі, я вважаю, має бути API, до якого можуть підключатися банки, і кожен користувач може прямо через свій банківський додаток отримувати інформацію про штраф і одразу ж його оплачувати", – розповів Дубілет.

"Я вважаю, що це ідеальна картина, впевнений, цього року ми до цього прийдемо. Найперше ми тут чекаємо на колег із МВС, ми з ними координуємося тут. Важливо, щоб МВС завершило цю роботу", – підсумував він.

Попередній матеріал
КПВВ "Гнутове" – новий етап розведення сил: прикордонники розповіли, що відбувається на передовій
Наступний матеріал
Автори живуть у якомусь примарному світі – гендиректор "Інтерфакс-Україна" про закон щодо ЗМІ
Loading...