Олександр Тупицький
Олександр Тупицький ccu.gov.ua

Шоу не готували: Офіс генпрокурора заявив, що не планував показово вручати підозру Тупицькому

  Читайте по-русски
  Водночас в Офісі генпрокурора нагадали, що статус підозрюваного в Тупицького вже є

  Шоу не готували – Офіс генпрокурора спростував заяву голови Конституційного Суду Олександра Тупицького про те, що правоохоронці планували вручити йому підозру під телекамери.

  На переконання чільника суду, зробити це хотіли вчора ввечері в аеропорту "Бориспіль", одразу після прибуття з Арабських Еміратів. Водночас в Офісі генпрокурора нагадали, що статус підозрюваного в Тупицького вже є. Тому повідомляти про це ще раз немає потреби.

  Пасажири, які поверталися з головою Конституційного Суду одним літаком, розповіли, що в аеропорту ніхто не проводив з ним жодних слідчих дій. Скандальний суддя вийшов із літака одним із перших та поїхав додому. Журналістам поспілкуватися з ним не вдалося.

  Нагадаємо, 28 грудня Олександрові Тупицькому поштою надіслали підозру. Закидають участь у незаконних оборудках під час приватизації "Зуєвського енергомеханічного заводу". Утім сам суддя стверджує, що підозру не отримував.

  Він безперешкодно вилетів до Арабських Еміратів на відпочинок з родиною. Журналістам стало відомо, що той перебував у "королівській віллі" за 300 тисяч гривень на добу. Тоді пресслужба суду оприлюднила спростування щодо "коштовності відпустки". Заявили, що за тижневий відпочинок трьох осіб він заплатив майже 242 тисячі гривень.

  Попередній матеріал
  Китай повідомив про першу за 8 місяців смерть від коронавірусу
  Наступний матеріал
  "Є низка депутатів "ОПЗЖ", які співпрацюють з ОП, а між Банковою та каналами Медведчука налагоджена комунікація" – Ясько
  Loading...

  Відпочинок голови КСУ в Дубаї коштує 240 тисяч – пресслужба суду

  "Мене вигнали з єдиного житла": суддя КСУ Ігор Сліденко про тиск з боку ОП та еміграцію

  Збори суддів КСУ: як це відбувалося та які рішення ухвалили – сюжет

  На зборах суддів КСУ не мовилося про усунення Тупицького

  Якщо КСУ відмовиться відстороняти Тупицького – суддям загрожує кримінальна відповідальність

  Голова КСУ залишається відстороненим від виконання обов'язків судді – представник президента