Єлизавета Ясько
Єлизавета Ясько www.eurointegration.com.ua

"Є низка депутатів "ОПЗЖ", які співпрацюють з ОП, а між Банковою та каналами Медведчука налагоджена комунікація" – Ясько

  Читайте по-русски
  Нардепка також звернула увагу на співпрацю частини депутатів "Слуги народу" з "ОПЗЖ"

  Мета "ОПЗЖ" – це гра проти України, наголосила ексголова української делегації в ПАРЄ, нардепка Єлизавета Ясько. В інтерв'ю для видання "Новое время" вона нагадала, що представники партії підтримали повернення Росії до Асамблеї.

  На питання про те, яку роль представники "ОПЗЖ" Олег Волошин і Юлія Льовочкіна відіграють в українській делегації̈ ПАРЄ, вона відповіла:

  "Раніше їхніх думок на засіданнях нашої делегації було нечутно. Їх усього 2 з 24. Однак під час операції з мого усунення вони були серед лідерів. Досвід делегатів від "ОПЗЖ" показує, що їхня мета – грати проти України, як це показало голосування за повернення російської делегації до ПАРЄ".

  Як нагадує видання, Юлія Льовочкіна, нардепка від партії Медведчука, підтримала повернення Росії до Асамблеї.

  "Утім варто говорити не лише про ПАРЄ, а загалом про співпрацю, яка прослідковується в частини депутатів "Слуги народу" з "ОПЗЖ", – наголосила Ясько.

  "Є ціла низка депутатів з "ОПЗЖ", які ефективно співпрацюють з ОП, а між Банковою та підконтрольними каналами (глава політради партії "ОПЗЖ" Віктора) Медведчука налагоджена комунікація", – зазначила вона.

  І додала: "Деякі колеги по фракції влаштовували істерику, дізнавшись про мої законопроєкти щодо невизнання окупації Криму та встановлення відповідальності за заперечення агресії РФ, оскільки це засмутило б їхніх промосковських парламентських "товаришів".

  Щодо формування нової позиції України в ПАРЄ, то її вона назвала знущанням над національними інтересами:

  "Виявилось, що головне питання, яке ми повинні розглядати – це "вплив ковіду на права людини". Тобто для країни, яка воює, "вплив ковіду на права людини" – це найважливіше? Це знущання над нашими національними інтересами, захищати які я прийшла в політику".

  За словами Ясько, вона все ж сподівається, що категорична позиція української делегації̈ з приводу російської агресії після її звільнення з ПАРЄ не стане більш поміркованою.

  "Однак повернення Росії до ПАРЄ (29 січня 2020 року) стало їхньою потужною перемогою – діркою в санкційному режимі, і вони прагнуть закріпити цей успіх", – наголосила ексголова української делегації.

  Нагадаємо, нардепку Єлизавету Ясько звільнили з посади голови української делегації в ПАРЄ. На цій посаді її замінила "слуга" Марія Мєзенцева. За нове призначення проголосували депутати від "Слуги народу", "ОПЗЖ" та "За майбутнє".

  Попередній матеріал
  Шоу не готували: Офіс генпрокурора заявив, що не планував показово вручати підозру Тупицькому
  Наступний матеріал
  У ВООЗ дали невтішний прогноз щодо COVID-19 на 2021 рік
  Loading...