Єлизавета Ясько
Єлизавета Ясько www.eurointegration.com.ua

Ексглава української делегації в ПАРЄ прокоментувала своє звільнення – що сказали у "Слузі народу"

Читайте по-русски
Новою очільницею стала нардепка від "Слуги народу" Марія Мезенцева

Нова очільниця української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи. Нею стала нардепка від "Слуги народу" Марія Мезенцева. Попередницею Мезенцевої була Єлизавета Ясько, яка вже прокоментувала своє звільнення.

"Мене зняли з посади голови української делегації в ПАРЄ. На жаль, це зробили деякі колеги зі "Слуги народу" разом з "ОПЗЖ". У мене виникли серйозні розбіжності з деякими колегами зі "Слуги народу". Корупція та девальвація совісті стали нормою життя деяких моїх колег по фракції. До цього додалося відверте схиляння перед російським порядком денним. Раніше мені наполегливо радили переглянути свою думку щодо принципових для України питань та інакше голосувати в парламенті та ПАРЄ. Я завжди відмовлялась, і ось вам відповідь", – зауважила Ясько.

За Мезенцеву проголосували 10 членів делегації від "Слуги народу", обидва представники "ОПЗЖ" та один від партії "За майбутнє". Натомість делегати від "Європейської солідарності", "Голосу", "Батьківщини" і деякі "слуги народу" не голосували за це рішення.

На зміну голови відреагували і "Слуги народу".

"Наша делегація змінює свої підходи і свою стратегію. Для цього нам потрібно буде не лише акцентувати на тому, хто ворог, але і дбати про те, що хоче друг. Щодо пані Ясько - вона лишається дуже важливим членом нашої делегації і продовжує на рівні з усіма іншими працювати на благо країни. Зокрема, ми не маємо сумніву, що Ліза продовжить ту титанічну роботу над консолідацією зусиль з нашими союзниками із Baltic+ та іншими партнерами", - заявила Євгенія Кравчук, народна депутатка "Слуги народу".

Нагадуємо, на посаду віцепрезидента Парламентської Асамблеї Ради Європи українська делегація висунула народного депутата від "Слуги народу" Олександра Мережка, який обіймає посаду голови комітету з міжнародних справ. Він уже обіймав цю посаду з січня 2020 року. Крім того, Олександр Мережко відзначився тим, що проголосував проти парламентської заяви на підтримку українського військового Віталія Марківа, засудженого в Італії.

Попередній матеріал
У зоопарку Каліфорнії всі горили захворіли на коронавірус – подробиці
Наступний матеріал
Майже 70 нардепів у ВР працюють на Коломойського – Bihus.Info
Loading...

ПАРЄ скасувала осінню сесію через пандемію коронавірусу

У ПАРЄ з'явиться міжнародний слідчий орган щодо ситуації в Білорусі

"Лукашенко не має жодної легітимності обіймати посаду президента" – заява Тихановської в ПАРЄ

Україна в ПАРЄ ініціювала "Білоруську декларацію", де пропонує шлях розв'язання проблеми

Карантин в Європі: весняну сесію ПАРЄ скасували, уряд Польщі відправили проходити тести

Гончаренко: Порошенко впливав на делегації інших країн, Зеленський – ні