Facebook / Crimean Human Rights Group

"Майже півгодини говорили лише про собак": Сестра Сенцова розповіла невідомі подробиці зустрічі з українським режисером

Український режисер Олег Сенцов живий та продовжує голодування

Сестра голодуючого в російській колонії українського режисера Олега Сенцова Наталія Каплан розповіла подробиці нещодавньої зустрічі з ним. У своєму Facebook вона вказала, що Сенцов живий та продовжує голодування.

Жінка написала: "Він бореться, хоча йому це дуже важко, він виснажений. Цікаво, де він бере стільки сил, відповіді у мене нема".

Як зазначила Каплан, вона не вважала за потрібне переказувати ЗМІ всю розмову з братом, оскільки в ньому були особисті моменти: "Ми говорили на побаченні 2 години і я не переказувала для ЗМІ всю нашу розмову, тому що не вважаю це потрібним і важливим. Для багатьох він герой і щось на зразок ідола. Це сумно, насправді. Він просто людина. Ми майже півгодини говорили лише про собак. Ми обидва за цей час втратили наших улюблених лабрадорів, Гріну та Гурда, у нього білий, у мене – чорний, у нього – дівчинка, а у мене – хлопчик. Це важливо для нас, але не для сторонніх".

Водночас, сестра політв'язня наголосила, що Олег дійсно веде боротьбу не лише за себе. "Ось уявіть, людина реально бореться за справедливість і хоче, щоб звільнили всіх політв'язнів. Можете в це не вірити – справа ваша. Але саме тому він просить не приїжджати до нього, а спрямувати сили на інших", – зауважила Каплан.

Нагадаємо, 5 липня сестра українського режисера Олега Сенцова Наталія 5 липня відвідала його в колонії в російському місті Лабитнангі. За її словами, Сенцов дуже постарів і схуд.

Нагадаємо, режисер Олег Сенцов 56-ий день голодує на підтримку українських політв'язнів. Почав він своє безстрокове голодування 14 травня. Сестра українця, якій декілька днів тому вдалося спілкувалася з братом, повідомила, що Сенцов дуже схуд. Крім того, вона зазначила, що йому ставлять крапельниці, однак примусово не годують. Адвокат Сенцова, зі свого боку, повідомив, що режисер перебуває в окремій палаті медчастини російської колонії в Лабитнангі. У нього загострилися проблеми з серцем та нирками. Крім того, йому важко пересуватися.

Довідка. Сенцова затримали працівники ФСБ РФ у Криму навесні 2014 року. Його етапували до Росії, де судили за сфабрикованим звинуваченням в організації терактів і підпалів офісів партій на півострові. Російський суд у серпні 2015 року засудив його до 20 років ув'язнення. 

Донині всі заклики та зусилля дипломатів залишаються безрезультатними. На восьмому тижні голодування життя Олега Сенцова знаходиться під великою загрозою. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

#FreeSentsov: Видовищна акція просто на Times Square у Нью-Йорку – ФОТО

акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov

Попередній матеріал
Подолати залежність від смартфона: Супрун розповіла про негативні ефекти від користування ґаджетами
Наступний матеріал
Коли Україну накриє 33-градусна спека
Loading...

Сенцов написав нового листа: "Моє здоров'я – кожен бачить те, що хоче бачити"

Фейгін пояснив, як міжнародне право розцінює примусове годування Сенцова

Генсек Ради Європи офіційно проситиме Путіна звільнити Сенцова

"Всім, хто в футболках і не тільки": Сенцов написав відвертого листа

"Необхідно боротися за всіх": в Одесі активісти влаштували акцію та звернулися до ВР

"За час голодування втратив 15 кг": сестра вперше зустрілася з Сенцовим у російській колонії