Акція в підтримку політв’язнів Одеса
Акція в підтримку політв’язнів Одеса 5 канал

"Необхідно боротися за всіх": в Одесі активісти влаштували акцію та звернулися до ВР

Українці перебувають в полоні як в Росії, так і на території ОРДЛО. І забувати про останнніх не варто, кажуть одесити

Напередодні на вулиці Одеси вийшли півсотні активістів з вимогами звільнити політичних в’язнів в Росії та на окупованих територіях. Про це повідомляє "5 канал".

Учасники заходу закликали забезпечити доступ до бранців міжнародних гуманітарних місій, а також наполягали створити комісію, яка б опікувалася цим питанням. На акцію прийшли й ті, хто на власному досвіді знає що таке бути заручником. Вони ділилися із іншими учасниками акції спогадами.

Потім усі разом біля пам'ятника Дюку розклеїли листівки з портретами та історіями тих, хто й досі перебуває в неволі.

"Є такі військові як Пантюшенко, Глондар, Корінько. Вони перебувають в полоні вже 3,5 роки. Тільки офіційно відомо про 100 осіб, які перебувають в полоні на окупованій території; 70 осіб перебувають на території РФ. Ми не хочемо роз'єднувати - необхідно боротися за всіх! Немає значення, де вони перебувають. До того ж, підіймаємо питання про ті великі проблеми, з якими стикається людина, коли виходить з полону. Ми вимагаємо, щоб ВР внесла на розгляд законопроект про реабілітацію полонених", - зазначає звільнений заручник терористів Євген Шляхтін.

"Уже настав час, коли вони мають бути на волі, їх потрібно визволити. Усе, що зараз відбувається в Мордорі, зовсім несправедливо! Тож оскільки я не можу воювати, роблю те, що можу", - пояснює власну мотивацію учасниця акції Світлана Мишкова.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

#SaveOlegSentsov: у Києві люди вимагали звільнити режисера Олега Сенцова – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Президент звільнив з посади свого позаштатного помічника
Наступний матеріал
Без оцінок та з іграми: у шкільних таборах дітей безктоштовно вчать іноземної
Loading...