SaveOlegSentsov
SaveOlegSentsov 5 канал

Активісти вимагають від Нормандської четвірки сприяння у звільненні політв'язнів

Саме із такими настроями у середмісті столиці 8 липня зібралися десятки людей

У Києві 8 липня влаштували акцію на підтримку бранців Кремля Олега Сенцова та Миколи Карпюка. Кілька десятків людей зібралися на Майдані Незалежності. Про таке повідомляє "5 канал".

Учасники акції вимагали звільнити незаконно ув'язнених українців. У руках вони тримали великі плакати SaveOlegSentsov. Долучилися до акції колишні "автомайданівці".

SaveOlegSentsov
SaveOlegSentsov5 канал

Усі разом вирушили маршем до посольств Франції та Німеччини в Києві. Там вимагали від країн Нормандської четвірки вплинути на Російську Федерацію.

"Ми хочемо, щоб були звільнені всі політвязні Кремля. У першу чергу стоїмо із плакатом стосовно Миколи Карпюка. Це наш побратим, товариш, друг", - каже учасник акції Андрій Бондаренко.

SaveOlegSentsov
SaveOlegSentsov5 канал

"Ми зверталися до посольств керівників Норманської четвірки - це Посольство Франції та Посольство Німеччини. Особисто до Макрона та Меркель. Вони особисто мають звернутися до Путіна із проханням звільнити Олега Сенцова", - переконана організатор акції Катерина Кувіта.

SaveOlegSentsov
SaveOlegSentsov5 канал

Цієї акцією організатори анонсували масштабний мітинг на підтримку бранців Кремля, яку проведуть в Києві 13 липня - у День народження Олега Сенцова.

Попередній матеріал
Страшні події на Волині: що розповів свідок польсько-українського конфлікту 1943-1944 рр.
Наступний матеріал
У львівській квартирі прогримів вибух: є загиблий
Loading...