Олег Сенцов
Олег Сенцов 5 канал

Сенцов написав нового листа: "Моє здоров'я – кожен бачить те, що хоче бачити"

Режисер Олег Сенцов 55-ий день голодує на підтримку українських політв'язнів у російській колонії

Український режисера та політвязень Олег Сенцов написав листа до акторки Римми Зюбіної. Про це вона повідомила у власному Facebook.

"Римма, привіт! Дякую за черговий прекрасний лист. Не дивуйся, що відповідь приходить не швидко. Це ж не звичайна електронна пошта, яка приходить на мій ноутбук! :) Спочатку її читає цензор та інші зацікавлені особи, потім його роздруковують і віддають мені, і може навіть не в той саме день. Потім я пишу відповідь і процедура повторюється ізнов. Тому загалом відповідь приходить через тиждень, але це нормальна швидкість для цієї системи. Адже звичайні паперові листи з України йдуть місяць і стільки ж назад. Та й губляться часто…

Я відчуваю себе нормально, попри 51-ий день (станом на 3 липня Олег Сенцов голодував 51 день – ред.). Звичайно не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам. Моє здоров'я - кожен бачить те, що хоче бачити…"

"Взагалі, дякую Вам всім за те, що Ви робите. Сподіваюся, що спектакль вийде і буде чудовим. І за дитячий проект "КлассАкт" окреме дякую. Діти - це наше все, діти - це ми в майбутньому, і добре, що ви про них дбаєте. Успіхів! Обіймаю і поважаю. Олег. 3.07.18 р". 

Як повідомляв 5.UA, режисер Олег Сенцов 55-ий день голодує на підтримку українських політв'язнів. Почав він своє безстрокове голодування 14 травня. Сестра українця, якій декілька днів тому вдалося спілкувалася з братом, повідомила, що Сенцов дуже схуд. Крім того, вона зазначила, що йому ставлять крапельниці, однак примусово не годують. Адвокат Сенцова, зі свого боку, повідомив, що режисер перебуває в окремій палаті медчастини російської колонії в Лабитнангі. У нього загострилися проблеми з серцем та нирками. Крім того йому важко пересуватися.

Довідково: Сенцова затримали працівники ФСБ РФ у Криму навесні 2014 року. Його етапували до Росії, де судили за сфабрикованим звинуваченням в організації терактів і підпалів офісів партій на півострові. Російський суд у серпні 2015 року засудив його до 20 років ув'язнення. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

#SaveOlegSentsov: у Києві люди вимагали звільнити режисера Олега Сенцова – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Чернігівщині дітей причавило бетонною плитою – поліція відкрила два провадження
Наступний матеріал
СБУ затримала чоловіка, що намагався вивезти до РФ авіаційні запчастини
Loading...