crime.in.ua

СБУ оприлюднила перехоплені розмови Захарченка щодо блокади ОРДЛО

Запис розмови свідчить про зацікавленість терористів у так званій "економічній блокаді" Донбасу

Співробітники Служби безпеки України перехопили розмови ватажка т.зв. "ДНР" Захарченка з начальником управління внутрішньої та зовнішньої політики адміністрації Трапєзніковим, які свідчать про справжні наміри терористів щодо використання торговельної блокади ОРДЛО. Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

"Переговори засвідчують, що верхівка терористичної організації "ДНР" насправді зацікавлена у цій блокаді, і доводять штучність відповідних "ультиматумів" українській владі", – зазначають у СБУ.

Як повідомляється, бойовики планують за вказівкою російських кураторів використати цю ситуацію для так званої "націоналізації" підприємств, які залишилися на тимчасово окупованих терористами територіях. "Саме ці наміри були оголошені у заяві, яку вони обговорювали у перехопленій розмові", – підкреслили в силовому відомстві.

Як відомо, 26 січня почалася блокада залізничних шляхів, ініціаторами якої стали люди, що називають себе ветеранами АТО. За фактом блокування дороги в Луганській області прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Раніше міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш заявив, що учасники блокади ОРДЛО допомагають сепаратистам.

Попередній матеріал
В Україні відкрили унікальний центр для тренування пілотів військової авіації
Наступний матеріал
Спецрепортаж: як депутати на Дніпропетровщині "Брежнєва" відстоювали
Loading...

Аваков просить повноважень і рішень Антитерористичного центру і Кабміну для зняття блокади ОРДЛО

Семенченко вдається до маніпуляцій та брехні у заявах про блокаду ОРДЛО – аналіз експертів

Журналіст озвучив, хто стоїть за блокадою ОРДЛО