korrespondent.net

Аваков просить повноважень і рішень Антитерористичного центру і Кабміну для зняття блокади ОРДЛО

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликає Антитерористичний центр (АТЦ) прийняти відповідні рішення щодо зняття блокади на Донбасі, які б уряд міг виконати

  "Давайте дотримуватися тих законів, які є, і давайте дамо ті повноваження силовим органам, щоб відновити тут ситуацію. Я просив би керівників АТЦ зважувати всі відповідні рішення, Антитерористичного центру, який керує всіма силовими операціями в зоні Антитерористичної операції, зважити все... прийняти відповідне рішення, і ми це рішення забезпечимо", – сказав Аваков в ході наради прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з представниками металургійної промисловості в Києві у вівторок, передає "Інтерфакс-Україна".

  Міністр зазначив: "Лібералізм нашого уряду не знає меж. Місяць нашої ліберальної політики, ваших ліберальних переговорів з ініціаторами цієї блокади... ні до чого не призводить. Треба приймати рішення".

  Звертаючись до прем'єра, Аваков сказав: "Я, думаю, що, дасть Бог, до середи Ви дасте команду, і служба підготує нарешті постанову Кабінету міністрів, яка посилить порядок переходу".

  Він також наполягає на вирішенні ситуації мінімального критичного імпорту - "товарообміну, який забезпечить тільки життєво необхідні речі для України, і це питання законодавчо буде врегульовано".

  Попередній матеріал
  У Києві запустять новий автобусний маршрут
  Наступний матеріал
  Клімкін: Україна планує стати членом Ради ООН з прав людини на 2018-2020 роки
  Loading...

  Семенченко вдається до маніпуляцій та брехні у заявах про блокаду ОРДЛО – аналіз експертів

  Журналіст озвучив, хто стоїть за блокадою ОРДЛО

  Гройсман закликав організаторів блокади Донбасу спільно боротися з контрабандою на лінії розмежування