Центр для тренування пілотів
Центр для тренування пілотів 5.ua

В Україні відкрили унікальний центр для тренування пілотів військової авіації

Серце навчального комплексу – тренажер "МІ-171", аналогів якому немає в усьому світі

У Кременчуці відкрили унікальний центр для тренування пілотів повітряних сил та військової авіації. Це спільний проект науково-виробничого об'єднання АВІА та державної компанії "Укрспецекспорт". На базі центру навчатимуть пілотів гелікоптерів як цивільної, так і військової авіації, передає "5 канал".

Серце навчального комплексу – тренажер "МІ-171". Створений українськими розробниками, він немає аналогів ані в Україні, ані у світі. Наразі цей тренажер ще на стадії випробування.

Польоти на цьому тренажері максимально наближені до реальних умов, запевняють розробники. Програмне забезпечення дозволяє моделювати ситуації в усіх можливих кліматичних умовах, ландшафтах місцевості і навіть відпрацьовувати аварійні ситуації.

"Зі створенням такого тренажеру ми де-факто увійшли у ряди А-брендів світового тренажеробудування. Таких фірм, що випускають подібні тренажери, у світі – одиниці. На нашу думку, це найдосконаліший тренажер вертольота Мі-171", – каже генеральний конструктор НВО "Авіа" Юрій Моцар.

Тренажер відповідає стандартам НАТО. Розробники кажуть, що він увійшов у ТОП-5 досягнень військово-промислового комплексу України. Міністерство оборони вже замовило підприємству розробку тренажера бойового вертольота Мі-24 для потреб армії.

Новий тренажер розробники обіцяють презентувати за кілька місяців. Нині у новоствореному центрі відпрацьовувати майстерність можуть одночасно понад півсотні льотчиків бойової та цивільної авіації. Як саме відбуватимуться тренування з сучасним обладнанням – дивіться в сюжеті:

 

Олександра Демиденко, Максим Пальчик, Кременчук, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Попередній матеріал
"Паперові війни": між волонтерами та Мінсоцполітики спалахнув неабиякий конфлікт
Наступний матеріал
СБУ оприлюднила перехоплені розмови Захарченка щодо блокади ОРДЛО
Loading...

Полторак: На покращення навчальних центрів ЗСУ з бюджету виділять чверть мільярда гривень

"Приручити" гаубиці та керувати БТР: як студенти вперше у житті проходять навчальний вишкіл

Мініатюрні танки, лінкори та літаки: на Київщині відкрилась виставка моделювання військової техніки