Льотний вишкіл на Київщині
Льотний вишкіл на Київщині 5 канал

Льотний вишкіл: на Київщині авіатори демонстрували фігури вищого пілотажу

Тренувальні вильоти тільки засвідчили, що українські льотчики в будь-який момент готові виконати бойове завдання

Чергові тренувальні вильоти влаштувати екіпажам винищувачів Васильківської військової частини, що на Київщині. Порівняно з минулими роками, кількість підйомів у небо в них суттєво збільшилася, а рівень підготовки пілотів зріс. У цьому переконалася кореспондентка "5 каналу".

Як відомо, керувати винищувачем льотчики навчаються на тренажері, що є точною копією МІГ-29. Тут усе, як у справжній бойовій машині: зв’язок із диспетчером та запуск ракет у ціль.

"Зліт та посадку в будь-яких метеоумовах вдень та вночі з різних аеродромів України. Дозволяє відпрацьовувати бойове застосування по будь-яких наземних, повітряних чи надводних цілях", – розповідає начальник тренажера Олександр Корецький.

Після наземної підготовки на військових чекає виліт у небо. Від 400 до майже 1 тисячі кілометрів за годину – така швидкість польоту винищувача. Щоб журналісти краще розгледіли літак у повітрі, пілот виконує фігури вищого пілотажу заввишки лише 300 метрів.

Льотний вишкіл на Київщині
Льотний вишкіл на Київщині
Льотний вишкіл на Київщині
Льотний вишкіл на Київщині
Льотний вишкіл на Київщині
Льотний вишкіл на Київщині

Порівняно з минулими роками, в пілотів суттєво зросла кількість годин нальоту. Звідси й досить високий рівень підготовки льотчиків. Командування бригади тактичної авіації запевняє, що в будь-який момент вони готові виконати бойове завдання.

"Готовність у нас постійна для виконання бойової задачі. Окрім, як ви кажете фігур пілотажу, літак дозволяє виконувати перехоплення повітряних цілей. У діапазоні висот від 25 км до малих висот, граничних. Дальність ракет середньої дальності складає близько 50 км", – каже командир бригади тактичної авіації повітряного командування "Центр" ПС ЗСУ Володимир Кравченко.

Як проходили навчання – докладно дивіться у сюжеті:

Наталка Коцкович, Юрій Усик, "5 канал"

Попередній матеріал
Чотирилапий віщун: Бойовий пес Вульф попереджає українських бійців про обстріли
Наступний матеріал
У центрі Києва невідомі напали на В'ятровича: "5 канал" дізнався подробиці
Loading...

Вишкіл для бувалих: на Чернігівщині відбулись бригадні навчання резервістів

Вишкіл під керівництвом 300 американських нацгвардійців: на Львівщині почались навчання ЗСУ

"Не самими ентузіастами": майбутні пілоти проведуть за штурвалом 45 льотних годин