Льотний вишкіл на Київщині
Льотний вишкіл на Київщині 5 канал

Льотний вишкіл: на Київщині авіатори демонстрували фігури вищого пілотажу

Тренувальні вильоти тільки засвідчили, що українські льотчики в будь-який момент готові виконати бойове завдання

Чергові тренувальні вильоти влаштувати екіпажам винищувачів Васильківської військової частини, що на Київщині. Порівняно з минулими роками, кількість підйомів у небо в них суттєво збільшилася, а рівень підготовки пілотів зріс. У цьому переконалася кореспондентка "5 каналу".

Як відомо, керувати винищувачем льотчики навчаються на тренажері, що є точною копією МІГ-29. Тут усе, як у справжній бойовій машині: зв’язок із диспетчером та запуск ракет у ціль.

"Зліт та посадку в будь-яких метеоумовах вдень та вночі з різних аеродромів України. Дозволяє відпрацьовувати бойове застосування по будь-яких наземних, повітряних чи надводних цілях", – розповідає начальник тренажера Олександр Корецький.

Після наземної підготовки на військових чекає виліт у небо. Від 400 до майже 1 тисячі кілометрів за годину – така швидкість польоту винищувача. Щоб журналісти краще розгледіли літак у повітрі, пілот виконує фігури вищого пілотажу заввишки лише 300 метрів.

Порівняно з минулими роками, в пілотів суттєво зросла кількість годин нальоту. Звідси й досить високий рівень підготовки льотчиків. Командування бригади тактичної авіації запевняє, що в будь-який момент вони готові виконати бойове завдання.

"Готовність у нас постійна для виконання бойової задачі. Окрім, як ви кажете фігур пілотажу, літак дозволяє виконувати перехоплення повітряних цілей. У діапазоні висот від 25 км до малих висот, граничних. Дальність ракет середньої дальності складає близько 50 км", – каже командир бригади тактичної авіації повітряного командування "Центр" ПС ЗСУ Володимир Кравченко.

Як проходили навчання – докладно дивіться у сюжеті:

Наталка Коцкович, Юрій Усик, "5 канал"

Попередній матеріал
У Кропивницькому спецбійці вшановують пам'ять тих, хто не повернувся з Дебальцевого
Наступний матеріал
У центрі Києва невідомі напали на В'ятровича: "5 канал" дізнався подробиці
Loading...

Вишкіл для бувалих: на Чернігівщині відбулись бригадні навчання резервістів

Вишкіл під керівництвом 300 американських нацгвардійців: на Львівщині почались навчання ЗСУ

"Не самими ентузіастами": майбутні пілоти проведуть за штурвалом 45 льотних годин