Савченко покинули обидва адвокати

  Це питання обговорювали із Савченко упродовж трьох днів, а 11 травня дійшли згоди

  Від нардепа Надії Савченко, підозрюваної у підготовці терактів і поваленні державної влади, пішли її обидва адвокати – Олег Соловей та Дмитро Бугай. Про це повідомив адвокат Соловей, інформує "Українська правда".

  "Сьогодні ми розірвали наші робочі стосунки. Ми – я і Дмитро Бугай – більше не представляємо інтересів Надії Савченко. Ми підписали сьогодні відповідну угоду", – сказав він.

  Соловей зазначив, що причиною цього стала, зокрема, і некоректна поведінка та позиція сестри Савченко – Віри, яка втручається в робочі відносини захисників і підзахисної.

  "Ми не прихильники таких відносин, ми не будемо працювати зі сторонньою людиною, в тому числі – з Вірою, яка поводиться щодо адвокатів сестри некоректно. Ми працюємо з клієнтом і напрацьовуємо єдину позицію, а всі сторонні втручання не йдуть на користь Надії", – зауважив Соловей.

  Адвокат зазначив, що це рішення обговорювали із Савченко упродовж трьох днів, а 11 травня дійшли згоди. Він також наголосив, що Віра знайшла для Надії Савченко нового адвоката, Олександра Шадріна (він вів справу підозрюваної в сепаратизмі та створенні терористичної організації екс-чільниці Слов'янська Нелі Штепи – ред.)

  "Але сьогодні в нашій присутності Надія підписала відмову від усіх адвокатів, у тому числі і від Шадріна", – сказав Соловей.

  Також він додав, що після них до Надії пішли Віра з мамою і, "можливо, вони її переконають працювати з Шадріним".

  Соловей зауважив: вони із Савченко домовилися, якщо втручання в їхню роботу не буде, і сама Надія захоче повернути собі старих адвокатів, то Соловей готовий повернутися і надалі захищати її інтереси. 

  Як повідомляв 5.UA, адвокат Віктор Чевгуз узяв самовідвід у справі позбавленої недоторканності народного депутата Надії Савченко.

  Попередній матеріал
  "Велике розчарування": Мінгареллі заявив, що Україна поки не має перспективи членства в ЄС
  Наступний матеріал
  МЗС: Невдовзі українці зможуть подорожувати без віз до країн Латинської Америки

  Допит і не допит водночас: завершилася процедура проходження Надією Савченко поліграфа

  "ЗА ЧАЙ.COM": адвокат родин Небесної сотні Євгенія Закревська в ефірі "5 каналу"

  У Росії Марка Фейгіна позбавили статусу адвоката

  Шкіряк про допит Савченко на поліграфі: "Це не має юридичного сенсу"

  Допит Савченко на поліграфі "мовчки" перенесли до іншого місця – подробиці

  СБУ: Савченко та Рубан не збираються свідчити слідству