5 канал

"Рук бракує": Ситник розповів про корупцію в оборонному секторі

  Кожне кримінальне провадження щодо корупційних злочинів в оборонному секторі супроводжують коментарі про те, що "НАБУ розвалює державу"

  Корупція в оборонному секторі є, але Національному антикорупційному бюро бракує ресурсів для розслідування цих справ. Про таке заявив директор НАБУ Артем Ситник під час виступу у ВР 4 квітня, передає УНІАН

  "На жаль, ресурсів НАБУ не вистачає для того, щоб максимальну увагу приділити оборонному сектору. І якщо хтось зараз в цій залі скаже, що там немає корупції, це буде брехня. І ми цим займаємося", – наголосив Ситник.

  Водночас, директор НАБУ зауважив, що кожне кримінальне провадження стосовно корупційних злочинів в оборонному секторі супроводжується коментарями про те, що Антикорупційне бюро нібито розвалює державу.

  "Кожна справа щодо оборонного сектора супроводжується коментарями, що ми розвалюємо державу, що ми розвалюємо оборонний сектор. Насправді, це маніпуляція, мета якої – приховати ті корупційні схеми, які там існують", – повідомив Ситник.

  Попри таку ситуацію, НАБУ продовжить проводити розслідування щодо корупційних оборудок в оборонній сфері. Як відомо, торік в Антикорупційному бюро створили спеціальний підрозділ, детективи якого займаються розслідуваннями фактів корупції у Міністерстві оборони.

  Попередній матеріал
  Відповідь буде: У Держприкордонслужбі відреагували на морські погрози з боку Росії
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі зловмисникам загрожує до 12 років тюрми за переслідування шкільного автобуса – подробиці