Юрій Луценко
Юрій Луценко 5 канал

"Публічне зведення рахунків було помилкою": про що говорив Ситник із Луценком після повернення зі США

  Публічне з'ясування стосунків завдає удару всій правоохоронній системі, наголосили в ГПУ

  Генеральний прокурор Юрій Луценко провів розмову з директором НАБУ Артемом Ситником. За підсумками переговорів сторони "спільно прийшли до того, що публічне зведення рахунків було помилкою". Про таке повідомив очільник ГПУ, передає "ТСН".

  "Я не маю права закривати очі на те, що НАБУ, як здається мені й нашим фаховим прокурорам, сьогодні порушує ту чи іншу частину законодавства. Ми зустрілися з паном Ситником буквально днями. Після його повернення зі Сполучених Штатів ми провели обговорення ситуації, і спільно прийшли до того, що було помилкою публічне зведення рахунків. Заяви НАБУ про те, що їм перешкоджають, інші речі, у тому числі з мого боку, дійсно не розуміють ні в Україні, ні за кордоном", – зазначив Луценко.

  Генеральний прокурор додав, що "навіть якщо хтось із нас правий, це все одно завдає удару всій правоохоронній системі".

  Тож очільник ГПУ запропонував єдину схему розв'язання міжвідомчих проблем.

  "Тому я одразу пропонував і зараз наголошую на цьому – потрібно за столом обговорювати проблеми і робити реальні кроки на зустріч одне одному. Що я маю на увазі? Я, наприклад, за своїм підписом направив до парламенту зміни до законів, які, з моєї точки зору, є неадекватними. Ну, наприклад, набрання нелегальних агентів на відкритих конкурсах. Ну, всім зрозуміло, що це ненормально. Штірліц, напевно, з глузду зійшов би, якби йому сказали, що треба пройти відкритий конкурс. Але з іншого боку – це закон. Якщо він неправильний – його міняють, але не порушують", – розповів Луценко. 

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": мандрівник-письменник Макс Кідрук в ефірі "5 каналу"
  Наступний матеріал
  Справа "чорної роти" "Беркуту": як куля з АК стала наріжним каменем на суді
  Loading...