Катер 'Норд'

Відповідь буде: У Держприкордонслужбі відреагували на морські погрози з боку Росії

  Конфлікт виник у результаті затримання українськими прикордонниками російського торгового судна "Норд"

  Правоохоронні органи України реагуватимуть на порушення порядку входу і виходу з окупованої території, стосовно Криму також. Про це заявив речник Держприкордонслужби Олег Слободян, повідомляє "УНІАН" із посиланням на "Обозреватель".

  Слободян прокоментував конфлікт, який виник у результаті затримання українськими прикордонниками російського торгового судна "Норд". "На даний момент Керченська протока фактично повністю контролюється Російською Федерацією", – пояснив він.

  "Що стосується погроз з боку РФ, будемо дивитися на питання з іншого боку: ми діємо в рамках правового поля та чинного законодавства. Позиція України однозначна: Крим – незаконно окупована частина України, тому на порушення порядку входу і виходу з окупованої території правоохоронні органи реагуватимуть негайно", – наголосив Слободян.

  "Я знаю, що в рамках взаємодії в секторі безпеки і оборони заходи щодо захисту інтересів України відпрацьовуються. Що стосується того, що може зробити РФ – може зробити багато чого, але якщо зробить – будемо дивитися. Не будемо поспішати з висновками і негативними прогнозами", – зауважив він.

  Як повідомляв 5.UA, в неділю, 25 березня, корабель морської охорони Держприкордонслужби у водах Азовського моря затримав судно-порушник під російським стягом.

  Попередній матеріал
  Атестацію не пройшли 5 тисяч міліціонерів із 70 тисяч – Аваков
  Наступний матеріал
  "Рук бракує": Ситник розповів про корупцію в оборонному секторі

  Пішов з життя відомий політв'язень Росії Юрій Солошенко

  Трамп: Ніхто не займає більш жорсткої позиції щодо Росії, ніж я

  Це куратори, а не "ополченці": Геращенко розповіла, кого готова передати Україна для обміну

  "Діяли навіть в Україні": Facebook заблокував понад 250 сторінок російської "фабрики тролів"

  Голова ДПСУ розповів про "інтелектуальний кордон" з РФ та реалізацію проекту "Стіна"

  5 канал - трансляція наживо