Павло Бялай
Павло Бялай 5 канал

Розслідування вбивства журналіста Веремія: суд над "тітушком" Бялаєм знову перенесли – причина

Читайте по-русски
Адвокати змінюються та щоразу заявляють відводи суду присяжних

Розгляд справи щодо вбивства журналіста В'ячеслава Веремія затягують адвокати обвинуваченого Павла Бялая. Так вважає прокурор Офісу генерального прокурора Юлія Малашич, інформує "5 канал".

Адвокати змінюються та щоразу заявляють відводи суду присяжних. А до Апеляційного суду, який мав розглянути клопотання захисту про зміну запобіжного заходу Бялаю, нова адвокатка Тетяна Охрімчук не з'явилася. Тож засідання перенесли на 16 січня.

Юлія Малашич сказала: "Кожне засідання в нас починається по вже спланованому за два місяці сценарію, коли першим слухається відвід говуючому, потім всій колегії суду і суду присяжних. Потім іде відвід прокурору. І таким чином весь виділений час судових процесів, принаймні останні два місяці, з'їдається свого роду саме такими безпідставними відводами".

Нагадаємо, В'ячеслава Веремія вбили озброєні "тітушки" в ніч проти 19 лютого 2014 року в середмісті Києва. У цій самій справі фігурує також Юрій Крисін. Щодо нього судді вже винесли вердикт – засудили на 5 років за ґратами. Дії Крисіна кваліфікували як хуліганство, оскільки він був одним із тих, хто бив журналіста кийками.

Попередній матеріал
Що відчуває твій улюбленець: японський стартап створив "розумний" одяг для собак
Наступний матеріал
Бізнес-джет для Зеленського з Оману: ЗМІ порахували вартість перельоту – фото
Loading...