Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Скріншот відео

Рівень довіри до Зеленського знизився – соцопитування

  Читайте по-русски
  Переважає недовіра також у ставленні до профспілок

  Результати загальнонаціонального дослідження фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва і Центру Разумкова свідчать, що українці найбільше довіряють Збройним силам, а найменше – російським засобам масової інформації та українській судовій системі, передає "УП".

  "Серед соціальних інституцій найбільшу довіру громадян мають Збройні сили України (71% довіри, 22% недовіри, баланс довіри-недовіри становить +48%), церква (довіряють 65%, не довіряють 25%, баланс довіри становить +40%), волонтерські організації (довіряють 64%, не довіряють 26%, баланс довіри – +39%)", – йдеться у повідомленні.

  Слід зазначити, що згідно з вересневим опитуванням Центру Разумкова, найбільше українці довіряли президенту Володимиру Зеленському та ЗСУ. Наразі ж глава держави – на п'ятому місці довіри.

  Позитивний баланс довіри також мають Державна служба з надзвичайних ситуацій (+33%), Державна прикордонна служба (+28%), Національна гвардія (+31%), добровольчі батальйони (+25%), громадські організації (+16%), ЗМІ України (+15%), омбудсмен (+11%).

  Майже ділиться довіра і недовіра до таких інституцій, як Національна поліція (45% довіряють і 45% не довіряють), патрульна поліція (45% довіряють і 44% не довіряють), Служба безпеки України (довіряють 42%, не довіряють 45%).

  Найбільш негативно українці ставляться до ЗМІ Росії (довіряють 7%, не довіряють 82%, баланс довіри-недовіри становить -75%). Серед українських інституцій громадяни найбільше не довіряють судовій системі (баланс довіри-недовіри -62%), політичним партіям (-54%), місцевим судам (-53%), комерційним банкам (-51%), прокуратурі (-50%), державному апарату, чиновникам (-51%), Верховному Суду (-42%), Антикорупційному суду (-42%), Національному Агентству з запобігання корупції (-40%), Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (-40%), Національному антикорупційному бюро України (-36%), Конституційному суду України (-36%).

  Переважає недовіра також у ставленні до профспілок (-29%), Національного банку України (-29%), Верховної Ради (-17%), уряду (-13%), західних ЗМІ (-6%).

  Опитування проходило з 13 до 18 грудня в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Було опитано 2017 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

  Як повідомляв 5.UA, згідно з результатами соцопитування, подіями року українці вважають звільнення українських військовополонених моряків та інших політичних в'язнів (48%), а також вибори президента України (44%).

  Попередній матеріал
  Гончарук заявив, що Держбюджет-2020 переглянуть – із чим пов'язано
  Наступний матеріал
  АМКУ перевіряє рекламу lifecell про 4,5G
  Loading...

  Більшість українців не підтримують перенесення Різдва на 25 грудня – соцдослідження " Рейтинг"

  Майже половина українців вважають НАТО оборонним союзом

  Рейтинг найгірших паролів 2019 року

  FIFA оновила рейтинг збірних: Україна у топ-25

  Україна увійшла до топ-40 наймогутніших держав світу – подробиці

  "Укроборонпром" піднявся в рейтингу світових продавців зброї