Соцопитування
Соцопитування соцопитування

Рейтинг партії Порошенка зріс, партія Зеленського продовжує падати – опитування SOCIS

Читайте по-русски
"Європейська солідарність" закріпилася на другому місці

Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS провів загальнонаціональне соціологічне дослідження з 20 по 30 листопада 2019 року. Судячи з опублікованого пресрелізу, за останній місяць відбулись певні зміни у електоральних симпатіях до політичних партій.

Зазначається, що відбулося значне зниження рейтингу в президентської партії "Слуга народу" – одразу на 8,1%, якщо порівняти з аналогічним дослідженням у кінці жовтня цього року, і становить 35,9%. Проте навіть за умови певного зниження підтримки, партія "Слуга народу" займає перше місце серед політичних уподобань населення України.

На другому місці закріпилась партія "Європейська солідарність", рейтинг підтримки якої зріс на 2,4%, якщо порівняти з попереднім дослідженням, і становить 11,1% натепер. Певне зростання простежується і в партії "Опозиційна платформа – За життя" – на 1,7%, якщо порівняти з дослідженням кінця жовтня. Рейтинг "Батьківщини" зріс на 0,6%, а партія "Голос" зменшила свою підтримку на 0,8%.

Скріншот із сайту

Електоральні рейтинги інших партій суттєво не змінились і коливаються в межах +/- 0,5%. У своїх заявах населення показує досить активну позицію із волевиявлення. Лише близько 15% громадян стверджують, що не взяли би участь у виборах, якби вони проходили найближчої неділі. А 8,4% респондентів не змогли визначитися, кому віддали би свій голос.

Нагадаємо, згідно з опитуваннями КМІС, лише за 3 місяці рейтинг Зеленського обвалився на 20%.

Попередній матеріал
Особам, які зазнали політичних переслідувань через захист України, вдосконалили надання громадянства – Гончарук
Наступний матеріал
Через проблеми з Держбюджетом по всій країні зупинено сотні будівництв – Філатов показав документ
Loading...