РФ готує загони "казаків" для перекидання на Донбас – розвідка

  "Казачьи подраздєлєнія" будуть придушувати невдоволених російською окупацією

  За даними української розвідки, на полігонах ЗС РФ, розташованих у прикордонних областях, здійснюється підготовка так званих загонів "русских казачих организаций" для подальшого перекидання на Донбас. Про таке повідомляє Укрінформ.

  "Керівництво РФ активізувало підготовку до зриву розгортання на тимчасово окупованих територіях Донбасу міжнародної миротворчої місії. На полігонах ЗС РФ, розташованих у прикордонних з Україною областях, здійснюється прихована підготовка так званих загонів "русских казачих организаций" для подальшого направлення на тимчасово окуповані території сходу України", - зазначив речник Міністерства оборони з питань АТО Дмитро Гуцуляк.

  Встановлено, що основна спрямованість підготовки так званих "казачіх подраздєлєній" свідчить про "можливість їх залучення до заходів з придушення акцій громадської непокори на тимчасово окупованих територіях, у тому числі шляхом дискредитації виступів місцевого населення, невдоволеного російською окупацією".

  "Серед інших основних напрямів підготовки цих т.зв. "казаков" є напрацювання ними спроможностей з організації та проведення провокаційних антиукраїнських заходів для створення ілюзії зростання кількості прихильників ідеї так званого "русского мира" на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей", – зазначив Гуцуляк.

  Попередній матеріал
  Збірна України відмовилась брати участь в етапі Кубка світу з біатлону в Росії
  Наступний матеріал
  Міноборони обіцяє до осені побудувати стаціонарний табір на полігоні Широкий Лан

  Підсумки брифінгу СБУ: "російський політичний проект" Рубан готував теракт із тисячами жертв

  Закон про деокупацію Донбасу опубліковано в "Голосі України"

  Росія відправила на окупований Донбас 74-й путінський "гумконвой"

  Порошенко про введення миротворців на Донбас: "Для цього потрібна лише одна річ – "дотиснути" Росію"

  Кремль хоче запхати до складу України "троянського коня" – Клімкін

  Турчинов: Закон про реінтеграцію ОРДЛО не відкидає військового шляху повернення територій