Російський 'гумконвой'
Російський "гумконвой"
НТВ

Росія відправила на окупований Донбас 74-й путінський "гумконвой"

РФ не надає Україні інформацію про вміст вантажу та відмовляється завозити "гумдопомогу" через контрольовані Києвом ділянки кордону

Автомобільна колона МНС Російської Федерації з нібито "гуманітарною допомогою" у 74 раз незаконно перетнула кордон України та вирушила на Донбас. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на прес-службі МНС країни-агресора.

У повідомленні відзначається, що автомобілі везуть понад 430 тонн вантажів, серед яких "в основному дитячі продуктові набори і медичне майно". Проте віри цьому не багато – вміст білих КамАЗів росіяни, вже традиційно, від огляду приховують.

Втім, не гребують брехати, що "автомобілі пройдуть перевірку російськими та українськими представниками митних та прикордонних служб у відповідності з міжнародним законодавством щодо доставки гуманітарних вантажів".

Варто відзначити, що українські армійці вже не раз фіксували збільшення кількості обстрілів з боку окупаційних сил на Донбасі після заходження таких "гумконвоїв". А Головне управління розвідки Міноборони звітувало, що у цих автомобілях до ОРДЛО доставляють матеріально-технічне забезпечення російським найманцям – пальне, зброю і боєприпаси.

РФ не надає Україні інформацію про вміст вантажу та відмовляється завозити "гумдопомогу" через контрольовані Києвом ділянки кордону.

Дивіться також фотогалерею:

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Школи беззахисні перед маніяками": Трамп запропонував озброїти американських вчителів
Наступний матеріал
У "Борисполі" приземлився корпоративний літак Ryanair