Гумконвой
Гумконвой НТВ

"Слідом за танками": на Донбас рушив новий путінський "гумконвой"

Вантажівки доставлять на тимчасово окуповану територію понад 500 тонн вантажу

Російська Федерація вчергове відправила на окупований Донбас так званий "гуманітарний конвой". Це вже 71-ша колона з "допомогою", яка перетне український кордон. Про це повідомляє "Укрінформ".

У Росії знову стверджують, що у складі конвою гуманітарний вантаж – нібито на Донбас прямують дитячі продуктові набори, медикаменти, медичне майно та дитячі подарунки". Загалом йдеться про понад 500 тонн вантажу.

Колона прослідує через пункти пропуску "Донецьк" та "Матвіїв Курган" для "проходження необхідних митних процедур відповідно до міжнародного законодавства щодо доставки гуманітарних вантажів". 

Додамо, що вже традиційно Росія про вміст вантажу не повідомляє, а його характер часто відрізняється від зазначених "медикаментів та іграшок". 

"З п'ятої до шостої ранку через два російських пункти пропуску "Донець" і "Матвіїв-Курган" в Україну прослідувало дві колони у складі 53 вантажівок. Вантажівки були наполовину повні. У черговий раз були порушені вітчизняні та міжнародні норми, які регламентують порядок перевезення таких вантажів. Особливістю є те, що були підвищені заходи безпеки під час слідування цих вантажів з боку Російської Федерації", – прокоментував "5 каналу" речник ДПСУ Олег Слободян. 

Нагадаємо, наприкінці жовтня спостерігачі помітили черговий російський "гумконвой", що прямував на Донбас. Дещо раніше у Росії заявили про припинення відправок "гуманітарної допомоги" на Донбас.

Попередній матеріал
"Майстер паркування": кияни влаштували "невеличкий самосуд" над водієм BMW
Наступний матеріал
Обвал на будівництві в Івано-Франківську: один загиблий, четверо – постраждали
Loading...