Дональд Трамп на зустрічі із очевидцями трагедії у Паркленді
Дональд Трамп на зустрічі із очевидцями трагедії у Паркленді
Скріншот відео

"Школи беззахисні перед маніяками": Трамп запропонував озброїти американських вчителів

Водночас Президент США пообіцяв ускладнити процес придбання зброї – щоб перевіряли історію правопорушень та стан психічного здоров'я потенційного покупця

Президент США Дональд Трамп запропонував озброїти вчителів. Про це він заявив після стрілянини у Флориді, коли зустрічався у Білому домі із очевидцями трагедії та їхніми батьками, передає "5 канал".

На думку Трампа, якби в учителів була зброя, наслідки нападу були б менш трагічними. Носіння зброї американцям дозволене, утім саме школи у США є зонами без зброї – і саме туди йдуть вбивати, адже знають, що опору їм жертви зчинити не зможуть.

Ініціативу про озброєння вчителів підтримав батько загиблої школярки. Водночас Трамп пообіцяв ускладнити процес придбання зброї, щоби перед цим перевіряли історію правопорушень та стан психічного здоров'я.

"Озброювати треба лише вчителів, які вміють поводитися з пістолетами. Це буде приховане носіння зброї. Вчителі проходитимуть спеціальні тренування. Школи більше не будуть зонами без зброї. Це робить їх беззахисними перед божевільними маніяками, які й чинять напади", – зазначив Президент США.

Нагадаємо, 14 лютого в результаті стрілянини у Флориді загинуло 17 людей, напад на школу в Паркленді вчинив відрахований учень – 19-річний Ніколас Крус.

Попередній матеріал
Муженко: формат АТО завершується – операцію Об’єднаних сил очолить військове керівництво
Наступний матеріал
Росія відправила на окупований Донбас 74-й путінський "гумконвой"