dyvys.info

Президент підписав закон про е-квиток у пасажирському транспорті

  Президент України підписав закон, що дозволяє органам місцевого самоврядування впроваджувати автоматизовані системи оплати проїзду, в тому числі електронний квиток, у міському і приміському пасажирському транспорті

  Закон №4121 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті" повернено до парламенту за підписом президента. Відповідна інформація зазначається на Згідно на сайті Верховної Ради.

  У пояснювальній записці до документа зазначається, що місцеві органи влади повинні мати повноваження впроваджувати автоматизовані системи оплати проїзду в міському транспорті незалежно від форм власності і самостійно визначати порядок їх функціонування. Також електронна система оплати проїзду повинна підвищити прибутковість державного транспорту і, як наслідок, привести до скорочення потреби бюджетного фінансування.

  Крім того, впровадження електронного квитка сприятиме підвищенню прозорості обліку фактично наданих послуг за перевезення пільгових та інших категорій пасажирів, виключення можливості використання фальшивих проїзних документів, зменшення експлуатаційних витрат перевізників на організацію і контроль збирання виручки. 

  Попередній матеріал
  Лікарня в Авдіївці працює в режимі надзвичайної ситуації
  Наступний матеріал
  Кубілюс: Трампу буде складно продати Україну

  Європейський інвестиційний банк дасть Україні 200 млн євро кредиту на трамваї і тролейбуси

  У столиці з'являться нові великі тролейбуси – відео

  Майбутнє вже поруч: У Парижі запустили безпілотні автобуси