Авдіївка 5 канал

Лікарня в Авдіївці працює в режимі надзвичайної ситуації

  Цілодобово в авдіївській лікарні працює 4 хірурги та 3 анестезіологи

  У шпиталі розгорнуто три операційні, штат сформовано за рахунок цивільних місцевих лікарів та груп підсилення Міноборони. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.

  "На сьогодні лікарня забезпечена оперативним резервом медикаментів та медичних виробів. Електроживлення лікарні відбувається від генератора резервного живлення, який забезпечила ДСНС України, що дозволяє закладу функціонувати без перебоїв", - написала Супрун.

  Зазначається, що для цілодобової роботи спеціально сформовано дві бригади екстреної медичної допомоги, в яких задіяні штатні працівники Авдіївської підстанції екстренної медичної допомоги та медичних працівників, які відряджені з інших регіонів України.

  "Сформовано військово-цивільну об'єднану бригаду для надання допомоги як військовим, так і цивільному населенню. Після стабілізації стану важких пацієнтів в Авдіївці їх евакуюють в тил. Евакуація відбувається до Костянтинівської , Мирноградської та Покровської лікарень", - додала вона.

  Попередній матеріал
  Трамп спланував розмову з Порошенком на суботу – Білий дім
  Наступний матеріал
  Президент підписав закон про е-квиток у пасажирському транспорті
  Loading...

  Вогнеборці врятували бабусю з палаючого будинку в Авдіївці – фото

  В Авдіївці оголосили надзвичайний стан: бойовики перебили останню ЛЕП – Жебрівський

  Прокуратура кваліфікувала ворожий обстріл Авдіївки як теракт