dyvys.info

Верховна Рада ухвалила закон про е-квиток у транспорті

  Документ передбачає введення автоматизованої системи обліку оплати проїзду й електронного квитка

  Сьогодні, 17 січня, Верховна Рада України ухвалила закон про впровадження у міському громадському транспорті електронного квитка. 

  За відповідний документ у другому читанні й в цілому проголосувало 265 народних депутатів. Він передбачає введення автоматизованої системи обліку оплати проїзду й електронного квитка. 

  В пояснювальній записці до документа зазначено, що існуюча система оплати та контролю проїзду в міському пасажирському транспорті є застарілою та має багато недоліків: саме по собі використання паперових квитків (які часто взагалі відсутні) не дає можливості проконтролювати реальний пасажиропотік на маршрутах громадського транспорту і відповідно – обіг готівкових коштів; призводить до погіршення рівня безпеки перевезення пасажирів громадським транспортом.

  "Кожне місто самостійно визначатиметься впроваджувати чи ні е-квиток. Так само міська влада визначатиме вид, форми носіїв, порядок обігу та реєстрації проїзних документів, затверджуватиме правила користування міським пасажирським транспортом", – пояснив ініціатор законопроекту народний депутат Ігор Васюник.

  Нагадаємо, з 16 грудня 2016 року, київська підземка починає процес відмови від використання жетонів. Радник керівника КП Київського метрополітену Наталка Макогон в ексклюзивному коментарі 5.ua розповіла, як тепер кияни та гості міста будуть платити за проїзд.

  Попередній матеріал
  У Європарламенті оберуть нового Президента
  Наступний матеріал
  За рік в Україні на 100 тис. осіб зменшилась кількість зареєстрованих безробітних
  Loading...
  Київське метро без жетонів: стало відомо, як сплачувати за проїзд

  Київське метро без жетонів: стало відомо, як сплачувати за проїзд

  Відсьогодні київський метрополітен почне відмовлятися від жетонів

  Відсьогодні київський метрополітен почне відмовлятися від жетонів

  За тиждень станція київського метро "Поштова площа" припинить продаж жетонів

  За тиждень станція київського метро "Поштова площа" припинить продаж жетонів