dyvys.info

Верховна Рада ухвалила закон про е-квиток у транспорті

  Документ передбачає введення автоматизованої системи обліку оплати проїзду й електронного квитка

  Сьогодні, 17 січня, Верховна Рада України ухвалила закон про впровадження у міському громадському транспорті електронного квитка. 

  За відповідний документ у другому читанні й в цілому проголосувало 265 народних депутатів. Він передбачає введення автоматизованої системи обліку оплати проїзду й електронного квитка. 

  В пояснювальній записці до документа зазначено, що існуюча система оплати та контролю проїзду в міському пасажирському транспорті є застарілою та має багато недоліків: саме по собі використання паперових квитків (які часто взагалі відсутні) не дає можливості проконтролювати реальний пасажиропотік на маршрутах громадського транспорту і відповідно – обіг готівкових коштів; призводить до погіршення рівня безпеки перевезення пасажирів громадським транспортом.

  "Кожне місто самостійно визначатиметься впроваджувати чи ні е-квиток. Так само міська влада визначатиме вид, форми носіїв, порядок обігу та реєстрації проїзних документів, затверджуватиме правила користування міським пасажирським транспортом", – пояснив ініціатор законопроекту народний депутат Ігор Васюник.

  Нагадаємо, з 16 грудня 2016 року, київська підземка починає процес відмови від використання жетонів. Радник керівника КП Київського метрополітену Наталка Макогон в ексклюзивному коментарі 5.ua розповіла, як тепер кияни та гості міста будуть платити за проїзд.

  Попередній матеріал
  У Європарламенті оберуть нового Президента
  Наступний матеріал
  За рік в Україні на 100 тис. осіб зменшилась кількість зареєстрованих безробітних
  Loading...

  Київське метро без жетонів: стало відомо, як сплачувати за проїзд

  Відсьогодні київський метрополітен почне відмовлятися від жетонів

  За тиждень станція київського метро "Поштова площа" припинить продаж жетонів