ogo.ua

КМДА: Подорожчання проїзду в київських маршрутах до 8 грн – економічно необґрунтоване

Вартість проїзду в Києві найближчим часом не зміниться

Подорожчання проїзду на маршрутах приватних перевізників столиці до восьми гривень - економічно необґрунтоване. Про це заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури Києва Сергій Майзель.

За словами чиновника, така ціна є завищеною і не відповідає вартості бензину та паливно-мастильних матеріалів. Найближчим часом Департамент транспорту збирає нараду за участі приватних перевізників, де ті мають пояснити, чому це сталося.

Майзель наголосив: "Ті перевізники, які думають, що вони проснулися зранку і будуть піднімати ціну, – будуть покарані в жорсткій формі. Така людина надалі може бути недопущена до конкурсів чи до ринку. Хочу запевнити, що вартість на проїзд для Києва найближчим часом підніматися не буде".

Нагадаємо, минулої неділі вартість проїзду на деяких маршрутах, зокрема, з Троєщини на Виноградар зросла до 8 грн. До 7 грн подорожчала і маршрутка від проспекту Маяковського до метро "Героїв Дніпра". Водночас у столичній мерії заспокоюють киян, що підвищувати ціну проїзду у комунальному транспорті найближчим часом наміру не мають.

Попередній матеріал
Суд заслухав активіста Майдану, що переніс п'ять операцій: про що розповів свідок розстрілів
Наступний матеріал
У Вінниці пройшла традиційна виставка-ярмарок від "незвичайних майстрів"
Теги:
Loading...