Facebook / \"Київпастранс\"

Європейський інвестиційний банк дасть Україні 200 млн євро кредиту на трамваї і тролейбуси

Повертати кредит будуть із місцевих бюджетів

200 мільйонів євро кредиту від Європейського інвестиційного банку отримає Україна. Гроші спрямують на розвиток пасажирського транспорту у 20 українських містах. 

Цей проект дозволить, зокрема, закупити нові тролейбуси та трамваї. Під час першого етапу оновлять транспорт у десяти містах, зокрема у Києві, Івано-Франківську, Львові, Одесі. Гроші надходитимуть протягом 5 років. Повертати кредит будуть із місцевих бюджетів.

На зустрічі з віце-президентом Євроінвестиційного банку Вазілом Гудаком прем’єр Володимир Гройсман зазначив, що Україна готова також до проектів модернізації вітчизняної залізниці.

"З точки зору надання якісних послуг транспортних, в містах – це оновлення трамвайного і тролейбусного парку. Я думаю, що громадяни міст чекають таких змін і сьогодні угода дасть дуже серйозний поштовх, для того, щоби це відбулося", – сказав прем’єр.

Вазіл Гудак, у свою чергу, заявив: "Інколи може скластися враження від ЄС, що там дуже багато формальних заяв, але мало справжніх динамічних дій. Тому дуже важливо, щоби Україна відчула реальну допомогу від євроінтеграції.  Я вірю, що модернізація та покращення міського транспорту доведе її переваги простим українським громадянам".

Попередній матеріал
Зустріч прем'єр-міністра України та президента УЄФА - завершено
Наступний матеріал
Порошенко обговорив із Саргсяном взаємодію між Україною та Вірменією у рамках ООН

КМДА анонсувала нове транспортне рішення для Троєщини

Омелян розповів, які "транспортні" законопроекти Рада має ухвалити першочергово

В Україні хочуть запровадити єдиний електронний квиток для проїзду у транспорті

Неприпустимо, щоб транспорт був вузьким місцем у розвитку української промисловості – Галасюк