Неприпустимо, щоб транспорт був вузьким місцем у розвитку української промисловості – Галасюк

  Загроза нависла над 5% всього товарного експорту України через те, що залізничники зменшили кількість перевезених вантажів підприємств ГМК

  Уже десять днів залишається без відповіді офіційне звернення на адресу уряду глави парламентського комітету з питань промисловості та підприємництва Верховної Ради України Віктора Галасюка щодо загрозливої ситуації в гірничо-металургійному комплексі (ГМК), пов'язаної з поганим обслуговуванням металургів з боку "Укрзалізниці". Таку заяву сам народний депутат зробив виступаючи в програмі "Події" на одному з українських телеканалів 25 серпня.

  На думку нардепа, мова йде про загрозу, що нависла над 5% всього товарного експорту України через те, що залізничники зменшили кількість перевезених вантажів підприємств ГМК. Віктор Галасюк вважає, що дана проблема не є проблемою виключно гірничо-металургійного комплексу та промисловості, а в тому числі і влади, так як зменшення валютної виручки вплине на всіх громадян через прогнозование падіння курсу національної валюти і як результат - підвищення цін в магазинах .

  На думку керівника профільного комітету Верховної Ради, у "Укрзалізниці" є всі ресурси для того, щоб виправити ситуацію і усунути проблеми з транспортуванням вантажів ГМК.

  "По-перше, потрібно більш ефективно координувати наявні ресурси. По-друге, треба забезпечити нормальні поставки пального для того, щоб не було затримок. По-третє, потрібно закуповувати новий рухомий склад в тому числі тепловози, електровози і вагони", – заявив Галасюк. У попередніх зверненнях народний депутат також підкреслював важливість відновлення та розвитку інфраструктури залізничного транспорту, яке постраждало в результаті бойових дії на сході України.

  "На сьогодні не може бути такої ситуації, щоб транспорт був вузьким місцем у розвитку української промисловості", - уклав народний депутат.

  Попередній матеріал
  На заміну "Волгам" та "Жигулям": Кличко передав столичним медикам новенькі Ford Fiesta
  Наступний матеріал
  Росія перекидає спецназ до кордонів України

  У Раді заявили, що дії "Укрзалізниці" створили великі проблеми для металургів

  Україна втрачає півмільярда доларів на рік через недозавантаження маріупольських металургійних комбінатів – ЗМІ

  ДФС оформлює експорт металобрухту всупереч рекомендації МЕРТ

  МЕРТ планує експортувати великі обсяги металобрухту з країни – ЗМІ