Фото kiev.klichko.org

На заміну "Волгам" та "Жигулям": Кличко передав столичним медикам новенькі Ford Fiesta

Вони замінять 100 спецавтомобілів, які давно вичерпали свій ресурс

У п'ятницю, 26 серпня, міський голова Києва Віталій Кличко передав 100 нових автомобілів марки Ford Fiesta (Євро 5+) медичним установам столиці. Про це йдеться на власному сайті Кличка.

“У нас сьогодні приємна подія для медичної галузі столиці - 100 нових автівок Ford Fiesta отримують медустанови", - заявив Кличко.

"Кияни, які потребують медичної допомоги, повинні швидко і ефективно її отримувати. На нових автівках лікарі зможуть швидше діставатися до пацієнтів і надавати необхідну допомогу вдома інвалідам, онкохворим і всім, хто не може пересуватися і дістатися лікарні", – підкреслив чільник столиці.

Як зазначається, автомобілі придбали за кошти міського бюджету. Вони стануть на заміну стареньким спецавтомобілям медиків, які використовувалися раніше – це 100 автівок марок "Волга", "Газель" та "Жигулі" 1998-2000 років випуску. За словами Кличка, ці машини "давно вже вичерпали свій технологічний і експлуатаційний ресурс".

Як наголошує Кличко, найближчим часом всі автомобілі будуть обладнані GPS-трекерами, щоб прокладати найбільш швидкі маршрути та відслідковувати, де перебуває той чи інший лікар.

"Ми робимо все, щоб сфера медобслуговування у столиці змінювалася. Зважаючи на складну ситуацію у медичній сфері, ми знайшли кошти в бюджеті, щоб додатково доплачувати надбавки до зарплати кожному працівнику медичної сфери – від 800 до 1000 грн щомісячно", – наголосив Віталій Кличко.

/
/
/
/
/
/

Столична влада повідомляє, що закупівля 100 нових авто дозволить повністю забезпечити медспецтранспортом первинну та вторинну ланки медичної галузі столиці. А це – пункти невідкладної медичної допомоги, протитуберкульозні, онкологічні, психоневрологічні та всі дитячі заклади охорони здоров’я Києва.

Попередній матеріал
Врятовані герої: історії бійців, яких спецбортом доставили до військового клінічного центру
Наступний матеріал
Неприпустимо, щоб транспорт був вузьким місцем у розвитку української промисловості – Галасюк

Кличко про ремонт доріг у Києві: Ми інвестували безпрецедентну суму

Кличко розповів, коли добудують Подільсько-Воскресенський міст

Волонтери передали до шпиталю практичний бус: у лікарні планують зробити трансформер

"Шикарні машини": Міноборони США передали Нацгвардії новенькі пікапи та буси