npu.gov.ua

"Шикарні машини": Міноборони США передали Нацгвардії новенькі пікапи та буси

Автомобілі вже відправили до військових частин ЗСУ

Агенція Міністерства оборони США через посередництво фірми "Parsons Government Services" передала 5 автомобілів "Ford Ranger Truck" Національній гвардії України. Про це повідомляє прес-служба НГУ.

Зазначається, що пікапи облаштовані GPS-навігаторами, відеореєстраторами, антенами для рацій та іншою необхідною технікою.

Як повідомив представник фірми "Parsons" Телл Бреннон, США передає пікапи та ще 8 мікроавтобусів "Ford Transit" для швидкого реагування на загрози.

"Машини шикарні: швидкі, мобільні. Сучасні дизелі. Їх можна використовувати для переміщення груп із кількох осіб, перевезення невеликого вантажу. Ті, хто їх отримає, – думаю, будуть у захваті", – поділився своєю думкою старший лейтенант Андрій Білошниченко.

За даними НГУ, автомобілі вже вирушили до військових частин. "Документи підписано, ключі віддано, автомобілі виїхали у свій шлях до військових частин, де вони служитимуть безпеці України", – йдеться в повідомленні. 

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Це не перший акт матеріально-технічної допомоги підрозділам та частинам НГУ у рамках багатовекторної міжнародної співпраці із забезпечення глобальної безпеки. Раніше агенція США передавала автівки "Козак" та МАЗи.

Як повідомляв 5.ua, 20 липня армія прийняла першу партію бронемашин "Дозор"

Попередній матеріал
Розвідка повідомила місця розташування російських "Градів" і танків
Наступний матеріал
Звернення щодо зміни запобіжного заходу Войцехівському сьогодні направлять до ГПУ – Кличко
Loading...

Армія прийняла першу партію бронемашин "Дозор"

На Вінницькому експериментальному заводі відремонтували 6 бойових машин та повернули бійцям АТО

Українські прикордонники тестують турецькі бронемашини Turkar

Спецмашини та бойова техніка прикордонників заповнили центр Львова