5 канал

Омелян розповів, які "транспортні" законопроекти Рада має ухвалити першочергово

Українська залізниця не була реформована упродовж десятиліть

Міністерство інфраструктури пропонує близько 20 законопроектів на розгляд і ухвалення Верховною Радою України. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Ми пропонуємо близько 20 (законопроектів - 5.ua). Ключові напрямки – це автодорожні (це створення дорожнього фонду)... це децентралізація "Укравтодору" (розподіл на дороги державного значення і передачі їх на місцевий рівень з відповідним фінансуванням з дорожнього фонду), це ваговий контроль, штрафи за перевантаження будуть суворо підсилені ... інший блок – це морський, ми хочемо відродити Дніпро і Південний Буг як головні артерії і повернути вантаж на них, це найкращий, найдешевший і найекологічніший вид транспорту для перевезення ... закон про таксі ... (ми хочемо спростити порядок отримання ліцензій, здешевити ці послуги, окрім цього підвищити вимоги до безпеки і комфорту пасажирів", – розповів міністр.

Він додав: "Також дуже сподіваємося, що буде розглянутий і прийнятий закон про залізничний транспорт, зараз над цим наполегливо працюємо з транспортним комітетом, бо насправді, українська залізниця не була реформованою впродовж десятиліть".

Попередній матеріал
У представництві ЄС прокоментували завершення першого етапу е-декларування
Наступний матеріал
У підземці Києва презентували новий електронний розклад руху