Україна ЄС facebook.com/petroporoshenko

У представництві ЄС прокоментували завершення першого етапу е-декларування

  В Європі підтримують зусилля України по боротьбі з корупцією

  Завершення першого етапу е-декларування є важливою віхою антикорупційних реформ в Україні. Про це заявив тимчасовий повірений у справах Представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен, передає УНІАН з посиланням на дипломатичну місію.

  "Завершення першого раунду електронного декларування статків – у результаті чого ми стали свідками дуже високої явки серед подавачів декларацій – знаменує собою важливий етап антикорупційних реформ в Україні. Ефективне використання системи електронного декларування надає важливий інструмент для підвищення підзвітності державних службовців та суспільної довіри до них", - заявив Фреллесен.

  Крім того, він додав: "Зусилля української влади із запуску та підтримки роботи системи, а також послідовна залученість громадянського суспільства у цей процес були вкрай важливими для чинного прогресу у цьому питанні".

  У ЄС наголосили, що вкрай важливо, аби українська влада й надалі забезпечувала сталість цієї системи та цілісність чинного антикорупційного законодавства. "Успішний запуск системи повинен поєднуватись з її ефективним та безперебійним функціонуванням", - підкреслив Фреллесен.

  Він також зауважив: "Наразі розпочинається важливий етап контрольної перевірки поданих електронних декларацій. НАЗК повинен мати змогу працювати повністю незалежно та вільно від будь-якого політичного втручання. Агентство має отримати необхідні засоби для виконання своїх важливих функцій, що стосуються перевірки інформації, поданої у деклараціях".

  Як повідомлялося, опівночі 31 жовтня в Україні було завершено перший етап подання е-декларацій.

  Дивіться такожУ НАЗК розповіли, хто і за яких обставин перевірятиме задекларовану готівку чиновників

  Попередній матеріал
  Єдиного електронного реєстру пенсіонерів в Україні немає – представник Пенсійного фонду
  Наступний матеріал
  Омелян розповів, які "транспортні" законопроекти Рада має ухвалити першочергово
  Теги: