Фото із відкритих джерел

Кубілюс: Трампу буде складно продати Україну

  Республіканська партія США не дозволить Дональду Трампу "продати" Україну. Литовські політики перебувають у тісному контакті з республіканцями і переконують їх підтримувати Україну

  Про це заявив екс-прем'єр-міністр Литви, депутат литовського Сейму Андрюс Кубілюс, передає "Укріноформ".

  "У нас на партійному рівні хороші контакти з республіканцями, особисто знаємо багатьох із них. Наскільки ми їх знаємо, то Трампу складно буде "продати" Україну. Такого не буде", - заявив Кубілюс.

  Водночас, відкритим він назвав питання: наскільки він твердо стоятиме за майбутнє України. "Я бачу проблему не стільки у категоріях "продасть" чи "не продасть", а в тому, що Захід, й особливо Європа, не мають стратегії щодо України", - зауважив Кубілюс.

  На його думку, потрібен ще десь місяць, аби все стало на свої місця і стало зрозуміло, якою буде політика адміністрації Трампа щодо України. 

  Нагадаємо, голова сенатського комітету зі збройних сил Джон Маккейн закликав президента США Дональда Трампа допомогти Україні захистити себе від постійних нападів з боку РФ. Зокрема, він закликав президента США надати Україні летальне озброєння

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон про е-квиток у пасажирському транспорті
  Наступний матеріал
  Окупанти з "Градів" обстріляли Сартану: пошкоджено 16 будинків
  Loading...

  Порошенко зустрінеться з представниками адміністрації Трампа в Мюнхені

  Сенатор Маккейн закликав Трампа надати Україні летальну зброю

  Чорновіл: Загострення на Донбасі – це підтвердження того, що розмова між Путіним і Трампом не склалася