Епіфаній
Епіфаній фото АПУ

Предстоятель ПЦУ Епіфаній прокоментував можливість переговорів з Кирилом та Онуфрієм

  Читайте по-русски
  Починати зараз переговори "з верхів" Церкви немає сенсу, вважає Митрополит

  Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній заявив, що не шукав можливості для прямого діалогу з Митрополитом Московського Патріархату Онуфрієм чи з Патріархом РПЦ Кирилом. Крім того, Митрополит в інтерв'ю УП зауважив, що вважає нереальною можливість вести переговори з Онуфрієм.

  Епіфаній сказав таке: "Це людина (Онуфрій – ред.), яка на 100% віддана інтересам Російської Церкви і Російської держави. Тому вести з ним переговори про об'єднання дуже складно".

  Він вважає, що починати зараз переговори "з верхів" Церкви немає сенсу, оскільки "ми знаємо настрої і Митрополита Онуфрія, і керуючого справами митрополита Антонія".

  "Вони не підуть на жодні переговори. Ми намагалися до Собору, але з їхнього боку не було жодного бажання", – зазначив Епіфаній.

  На запитання, чи пробували представники ПЦУ вести діалог з Патріархом Кирилом, Митрополит відповів, що з цим іще складніше.

  "Яким чином вести діалог, якщо ми перебуваємо у стані війни, якщо вони не розмовляють тепер навіть із Вселенським Патріархом? А нас вони ж просто не визнають поки", – сказав Епіфаній.

  Предстоятель ПЦУ також додав, що не бажав би наразі спілкуватися з Кирилом, бо це людина, яка благословляє те, що відбувається на сході України.

  Як повідомляв 5.UA, 3 лютого Предстоятеля ПЦУ Епіфанія інтронізували, таким чином Митрополит став повноцінним предстоятелем Помісної Православної Церкви України.

  Нагадаємо, в суботу, 5 січня, Вселенський Патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію Православної Церкви України. 6 січня 2019 року в патріаршому храмі Святого Георгія в Стамбулі відбулася церемонія передачі Томосу про автокефалію Об'єднаної Православної Церкви України. Вселенський Патріарх Варфоломій передав томос Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.

  Дивіться також фотогалерею за темою:

  Предстоятеля ПЦУ Епіфанія офіційно звели на престол: як все відбувалося – ФОТО

  Епіфаній
  /
  Епіфаній
  Епіфаній
  /
  Епіфаній
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  Митрополит Епіфаній
  /
  Митрополит Епіфаній
  /
  /
  /
  /
  /
  Епіфаній
  /
  Епіфаній
  /
  Інтронізація
  /
  Інтронізація
  /
  /
  /
  /
  /
  Епіфаній
  /
  Епіфаній
  Епіфаній
  /
  Епіфаній

  Попередній матеріал
  Люди зможуть бачити в темряві: китайці розробили новітню технологію
  Наступний матеріал
  Як правильно схуднути до літа: Супрун пояснила, чим небезпечні швидкі дієти
  Loading...