фото із соцмереж

Рубан готував масові терористичні атаки – Порошенко

Порошенко наказав Грицаку взяти під особистий контроль розслідування цієї справи

Президент Петро Порошенко заявив, що затриманий керівник Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан готував масові терористичні атаки з метою дестабілізації у суспільстві. Про це він сказав під час зустрічі з головою СБУ Василем Грицаком.

Президент наказав Грицаку взяти під особистий контроль розслідування цієї справи: "Розслідувати в найкоротший термін, притягти до відповідальності, проінформувати суспільство і забезпечити мир і спокій громадян".

Глава держави також додав: "Хочу розчарувати тих, хто стверджує, що їм вдасться або відкупитися, або відповзти... Хочу наголосити, що мова йде не про переїзд. Ви отримаєте абсолютно неспростовні докази, які масштабні терористичні акти готувалися в Україні і яка для цього була задіяна мережа".

Зі слів Порошенка, метою злочинців було дестабілізувати суспільство через масові терористичні атаки: "І докази для цього, принаймні те, що мені повідомив глава СБУ, є неспростовні. Бо мова йде про стабільність держави, про захист безпеки у столиці України", – підкреслив Порошенко.

Своєю чергою Грицак пообіцяв повідомити шокуючі деталі під час брифінгу о 15:00: "Сьогодні під час брифінгу, який заплановано на 15:00 ми повідомимо українському суспільству більше деталей. Я думаю, що вони для декого будуть шокуючими".

/
/
/
/
/

Додамо, що Володимир Рубан своєї провини не визнає

Як повідомляв 5.UA, прикордонники КПВВ "Майорськ" схопили його напередодні. Згодом генпрокурор Луценко затримання підтвердив і наголосив, що воно невипадкове. Під виглядом переселенця командир "Офіцерського корпусу" намагався вивезти у меблях з окупованої території в Україну цілий арсенал зброї. Рубана передали СБУ. Більше про затримання Рубана та його роботу на російські спецслужби Служба безпеки України розповість на сьогоднішній прес-конференції о третій.

Попередній матеріал
Берегиня на передовій: історія жінки-воїна, яка стала "мамою" для морпіхів у Широкиному
Наступний матеріал
Грицак про попереджені атаки у містах: "Рівень терористичної загрози був найбільший за часів незалежності"

Порошенко розповів про 10-річну програму "укріплення" української мови

Президент: Не можна давати шанс "п'ятій колоні" спекулювати на мовному питанні

Порошенко: Міжнародні донори не можуть диктувати Україні закони

Порошенко: РФ може втрутитися в українські вибори

Президент затвердив санкції проти чотирьох банків із російським капіталом

Попри російську пропаганду, санкції проти РФ працюють – Порошенко