Володимир Горковенко
Володимир Горковенко фото Радіо Свобода

Порошенко призначив нового члена Нацради з телерадіомовлення замість Артеменка: що відомо

  Читайте по-русски
  Як відомо, Артеменко сам написав заяву про відставку

  Новим членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення замість звільненого Юрія Артеменка Президент призначив журналіста Володимира Горковенка. Про це йдеться в указі Глави держави №187/2019.

  "Відповідно до пункту 13 частини першої статті 106 Конституції України, статей 4, 6 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" постановляю: Призначити Горковенка Володимира Валентиновича членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення", – йдеться у документі.

  Нагадаємо, у суботу, 4 травня, Петро Порошенко, звільнив голову Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Юрія Артеменка. Артеменко сам написав заяву про відставку. Текст заяви опублікований на сайті Нацради. За словами Артеменка, однією з причин звільнення є запрошення на іншу роботу. Термін уповноважень Артеменка повинен був закінчитися у липні 2019 року.

  Довідка. Про Володимира Горковенка відомо, що він журналіст, а ще – керівник департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента.

  Попередній матеріал
  Супрун розповіла, чому краще не "вміти пити" та розвіяла головні міфи про алкоголь
  Наступний матеріал
  Ворог 16 разів порушив режим “тиші”, поранений військовий ЗСУ
  Loading...