Лемко
Лемко 5 канал

Не хочу, щоб мої діти жили під керівництвом особистостей, які виїхали за кордон чи донатять по 100 грн – комбат "Азову" "Лемко"

Читайте по-русски
"Лемко" зазначив: будемо відверто говорити

У програмі "Час: Online" з Марією Скібінською на "5 каналі" командир 1-го батальйону спеціального призначення НГУ "Азов" "Лемко" розповів, що не хоче, аби його діти жили під керівництвом особистостей, які виїхали за кордон чи донатять по 100 грн.

Дивіться повний випуск програми:

"Мені 29 років. 9 років з них я зараз служу, розумієте. І що, ще 10 років? Ну, такі, як я, закінчуються. Так, є молоді, так, ми їх навчаємо. Але вони теж не в такій кількості, яка нам потрібна", – сказав комбат.

"Лемко" розповів: "І другий напрямок... у нас втрати... на жаль, є. Тут помирає цвіт нації. Хто потім відбудовуватиме країну? Ті, які виїхали за кордон? Чи які донатять по 100 грн? Будемо відверто говорити. Я не хочу, щоб мої діти жили під керівництвом тих особистостей. Кажу відверто".

"В кожного військового є друг, який загинув, родич, близький. І всі хочуть, щоб швидше це все закінчити. І я навіть, коли приходить особовий склад молодий, я їм всім кажу: "Хлопці, ми тут зараз переможемо, закінчимо, але це не буде кінець. Ви навіть не думайте, що ви потім будете розслаблятися. Вам потім ще треба країну відбудовувати", – підсумував комбат.

Друзі, 12 бригада спеціального призначення НГУ "Азов" продовжує виконувати бойові завдання на сході України. У розпал російсько-української війни бійці потребують невпинної підтримки тилу. Кожна грошова пожертва буде скерована на закупівлю критично необхідної техніки, що допомагатиме оперативно та ефективно виконувати завдання і зберігати життя українських воїнів.

Підтримайте бійців "Азову" за посиланнями, розміщеними на сайті ГО Azov One – єдиної офіційної платформи забезпечення бригади https://www.azov-one.com/donate.

Читайте також: приходять такі рекси, що ми ними не натішимося – комбат "Лемко" про те, чому люди долучаються до "Азову".

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою: ЄС визнав: обіцяні боєприпаси Україні не поставить – як це вплине на ситуацію на фронті?

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Попередній матеріал
"Укрзалізниця" підвищить ціни на міжнародні рейси до 72%: які напрямки подорожчають
Наступний матеріал
Справа СБУ та ГУР: на Крим налетіло понад чотири десятки дронів – "Час новин: підсумки"
Loading...
Служити у війську за своїм фахом: "Азов" шукає людей до свого складу – включення

Служити у війську за своїм фахом: "Азов" шукає людей до свого складу – включення

"5 канал" отримав подяку від бійців "Азову"

"5 канал" отримав подяку від бійців "Азову"

Затиснули противника в бліндажі – відео штурму ворожих позицій бійцями НГУ "Азов"

Затиснули противника в бліндажі – відео штурму ворожих позицій бійцями НГУ "Азов"